Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Desportivo Brasil U20
Streaki - Desportivo Brasil U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Desportivo Brasil U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Desportivo Brasil U20 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Desportivo Brasil U20 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Desportivo Brasil U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Desportivo Brasil U20 — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Desportivo Brasil U20 — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Desportivo Brasil U20 — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Desportivo Brasil U20 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - São Paulo U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- São Paulo U20 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- São Paulo U20 — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- São Paulo U20 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- São Paulo U20 — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
- São Paulo U20 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- São Paulo U20 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- São Paulo U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- São Paulo U20 — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Desportivo Brasil U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Desportivo Brasil U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Desportivo Brasil U20 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - São Paulo U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 São Paulo U20 — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 São Paulo U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 São Paulo U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. São Paulo U20 jest o 33% lepsza niż Desportivo Brasil U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Desportivo Brasil U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.90 | 0.80 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| São Paulo U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.70 | 2.30 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 0.70 | 0.40 | 0.55 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 70% | 65% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs Ibrachina U200-3
- 14.08.2026Dvs EC São Bernardo U201-1
- 11.08.2026Dvs Velo Clube U201-1
- 31.07.2026Wvs Aguai U207-1
- 26.07.2026Dvs Botafogo SP U201-1
- 17.07.2026Wvs União São João U202-0
- 13.07.2026Lvs XV de Piracicaba U200-1
- 03.07.2026Wvs Bandeirante U201-0
- 26.06.2026Lvs SC Paulinense SP U200-1
- 12.06.2026Wvs São Caetano U203-2
- 20.08.2026Wvs SC Paulinense SP U202-0
- 16.08.2026Wvs Ibrachina U202-0
- 11.08.2026Lvs Novorizontino U201-2
- 07.08.2026Wvs Aguai U203-0
- 31.07.2026Wvs Botafogo SP U202-0
- 26.07.2026Dvs Oeste U201-1
- 18.07.2026Dvs Velo Clube U200-0
- 11.07.2026Wvs EC São Bernardo U203-1
- 04.07.2026Dvs XV de Piracicaba U200-0
- 28.06.2026Wvs São Caetano U202-0
Progi bramkowe
| Desportivo Brasil U20 | São Paulo U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Desportivo Brasil U20 | São Paulo U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Desportivo Brasil U20 | São Paulo U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Desportivo Brasil U20 | São Paulo U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

