Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Santo André U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Santo André U20 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Santo André U20 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Santo André U20 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Santo André U20 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Santo André U20 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Santo André U20 — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Velo Clube U20
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Velo Clube U20 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
- Velo Clube U20 — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Velo Clube U20 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Velo Clube U20 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Santo André U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Santo André U20 — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santo André U20 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santo André U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santo André U20 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santo André U20 — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Velo Clube U20
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Velo Clube U20 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Velo Clube U20 — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Velo Clube U20 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Santo André U20 jest o 250% lepsza niż Velo Clube U20 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Santo André U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Velo Clube U20 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 0.90 | 0.30 | 0.60 |
Stracone | 1.30 | 1.90 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 80% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Dvs São Caetano U200-0
- 14.08.2026Dvs XV de Piracicaba U201-1
- 11.08.2026Wvs Ibrachina U201-0
- 07.08.2026Lvs Botafogo SP U201-4
- 31.07.2026Wvs União São João U202-1
- 25.07.2026Dvs Novorizontino U202-2
- 10.07.2026Wvs Bandeirante U202-1
- 03.07.2026Wvs SC Paulinense SP U203-1
- 26.06.2026Dvs EC São Bernardo U200-0
- 11.06.2026Lvs Oeste U203-4
- 21.08.2026Dvs EC São Bernardo U200-0
- 11.08.2026Dvs Desportivo Brasil U201-1
- 07.08.2026Dvs XV de Piracicaba U200-0
- 31.07.2026Wvs SC Paulinense SP U201-0
- 24.07.2026Lvs Ibrachina U200-5
- 18.07.2026Dvs São Paulo U200-0
- 10.07.2026Dvs São Caetano U202-2
- 05.07.2026Lvs Novorizontino U200-4
- 26.06.2026Dvs Aguai U202-2
- 12.06.2026Dvs União São João U200-0
Progi bramkowe
| Santo André U20 | Velo Clube U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 68% (13/19) |
| Santo André U20 | Velo Clube U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 44% (4/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 100% (9/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 68% (13/19) |
| Santo André U20 | Velo Clube U20 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Santo André U20 | Velo Clube U20 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

