Football Stats
Herb Kauno Žalgiris
Kauno ŽalgirisŚr. pkt/mecz 1.40
Litwa / A Lyga9 września 2026 18:00
Herb Suduva Marijampole
Suduva MarijampoleŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kauno Žalgiris

Streaki - Kauno Žalgiris

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kauno Žalgiris — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kauno Žalgiris — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kauno Žalgiris — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Kauno Žalgiris — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — powyżej 2.5 kartek (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • Kauno Žalgiris — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Suduva Marijampole

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Suduva Marijampole — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Suduva Marijampole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Suduva Marijampole — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Suduva Marijampole — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Suduva Marijampole — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Suduva Marijampole — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Suduva Marijampole — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Suduva Marijampole — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Suduva Marijampole — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Kauno Žalgiris

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kauno Žalgiris — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kauno Žalgiris — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Suduva Marijampole

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Suduva Marijampole — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — jest niepokonany w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suduva Marijampole — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole21Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris
21.03Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris11Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole
27.10Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole10Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris
24.09Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris11Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole
13.06Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole00Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris
12.04Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris00Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole
09.11Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris24Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole
17.08Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole11Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris
19.06Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole22Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris
20.04Herb Kauno ŽalgirisKauno Žalgiris21Herb Suduva MarijampoleSuduva Marijampole

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Suduva Marijampole jest o 86% lepsza niż Kauno Žalgiris pod względem odsetku wygranych meczów.

Kauno ŽalgirisDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Suduva MarijampoleDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
2.70
2.90
2.80
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Suduva Marijampole jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Kauno Žalgiris u siebie
1.90 gola/mecz
Suduva Marijampole na wyjeździe

Progi bramkowe

Kauno ŽalgirisSuduva Marijampole
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKauno ŽalgirisSuduva Marijampole
Match Corners AVG
11.25 (4/40)
11.25 (4/20)
Over 6.5 Corners
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 7.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 10.5 Corners
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 11.5 Corners
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 14.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKauno ŽalgirisSuduva Marijampole
Corners Earned Match
4.75
4.75
More Corners Than Opponent
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 2.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 3.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 4.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 5.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/4)
0% (0/4)
Corners Earned
19
19

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKauno ŽalgirisSuduva Marijampole
Match Cards AVG
3.75 (4/4)
3.75 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Cards
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 5.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 6.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 7.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/4)
Total Cards
15
15
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKauno ŽalgirisSuduva Marijampole
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
A Lyga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Suduva Marijampole241293451.88
2Kauno Žalgiris231094391.70
3TransINVEST Vilnius251168391.56
4Banga251087381.52
5Džiugas Telšiai261088381.46
6FK Zalgiris Vilnius241149371.54
7Panevėžys257513261.04
8Hegelmann Litauen2641210240.92
9Šiauliai263716160.62
10FK Trakai00000