Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Banga
Streaki - Banga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Banga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Banga — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Banga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Banga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Banga — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Banga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - TransINVEST Vilnius
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- TransINVEST Vilnius — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- TransINVEST Vilnius — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- TransINVEST Vilnius — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- TransINVEST Vilnius — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- TransINVEST Vilnius — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- TransINVEST Vilnius — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- TransINVEST Vilnius — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- TransINVEST Vilnius — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Banga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Banga — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Banga — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - TransINVEST Vilnius
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 TransINVEST Vilnius — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 TransINVEST Vilnius — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 TransINVEST Vilnius — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Banga jest o 11% lepsza niż TransINVEST Vilnius pod względem odsetku wygranych meczów.
| Banga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.30 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| TransINVEST Vilnius | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.40 | 2.80 |
Strzelone | 1.10 | 2.20 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Kauno Žalgiris0-0
- 23.08.2026Dvs Hegelmann Litauen1-1
- 16.08.2026Wvs FK Zalgiris Vilnius3-2
- 09.08.2026Lvs Suduva Marijampole0-3
- 03.08.2026Wvs Šiauliai3-1
- 19.07.2026Lvs Džiugas Telšiai0-1
- 12.07.2026Wvs TransINVEST Vilnius3-1
- 28.06.2026Wvs Hegelmann Litauen2-0
- 20.06.2026Wvs FK Zalgiris Vilnius3-0
- 17.06.2026Wvs Kauno Žalgiris1-0
- 24.08.2026Wvs Šiauliai3-0
- 16.08.2026Dvs Kauno Žalgiris1-1
- 10.08.2026Lvs Panevėžys0-2
- 02.08.2026Wvs Hegelmann Litauen2-1
- 26.07.2026Wvs Džiugas Telšiai1-0
- 19.07.2026Lvs FK Zalgiris Vilnius1-3
- 12.07.2026Lvs Banga1-3
- 06.07.2026Dvs Suduva Marijampole0-0
- 29.06.2026Wvs Šiauliai3-1
- 20.06.2026Lvs Kauno Žalgiris1-2
Progi bramkowe
| Banga | TransINVEST Vilnius | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Banga | TransINVEST Vilnius | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Banga | TransINVEST Vilnius | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Banga | TransINVEST Vilnius | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

