Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bulawayo Chiefs
Streaki - Bulawayo Chiefs
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bulawayo Chiefs — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bulawayo Chiefs — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Highlanders
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Highlanders — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Highlanders — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Highlanders — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Highlanders — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Highlanders — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Highlanders — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Bulawayo Chiefs
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bulawayo Chiefs — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Highlanders
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Highlanders — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Highlanders — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Highlanders — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Highlanders jest o 25% lepsza niż Bulawayo Chiefs pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bulawayo Chiefs | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 2.70 | 2.00 |
Strzelone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
Stracone | 0.70 | 1.60 | 1.15 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 60% | 10% | 35% |
| Highlanders | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Strzelone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
Stracone | 0.50 | 0.70 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.06.2026Dvs TelOne1-1
- 05.06.2026Lvs Hunters1-3
- 01.06.2026Dvs Manica Diamonds0-0
- 23.05.2026Lvs Ngezi Platinum2-4
- 16.05.2026Lvs Hardrock0-2
- 13.05.2026Dvs Triangle United2-2
- 09.05.2026Dvs Herentals2-2
- 02.05.2026Wvs CAPS United1-0
- 25.04.2026Wvs Chicken Inn2-0
- 22.04.2026Dvs Kariba1-1
- 11.06.2026Wvs Agama1-0
- 06.06.2026Lvs TelOne0-1
- 31.05.2026Wvs Hunters2-1
- 24.05.2026Dvs Manica Diamonds0-0
- 17.05.2026Dvs Ngezi Platinum0-0
- 13.05.2026Wvs Hardrock1-0
- 10.05.2026Wvs Triangle United1-0
- 01.05.2026Dvs Herentals1-1
- 26.04.2026Lvs CAPS United1-2
- 22.04.2026Wvs Chicken Inn3-1
Progi bramkowe
| Bulawayo Chiefs | Highlanders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Bulawayo Chiefs | Highlanders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Bulawayo Chiefs | Highlanders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bulawayo Chiefs | Highlanders | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

