Football Stats
Herb Podbeskidzie
PodbeskidzieŚr. pkt/mecz 2.15
Poland / II Liga - East6 czerwca 2026 13:45
Herb Sandecja Nowy Sącz
Sandecja Nowy SączŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Podbeskidzie

Streaki - Podbeskidzie

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Podbeskidzie — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Podbeskidzie — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Podbeskidzie — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Podbeskidzie — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Podbeskidzie — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Podbeskidzie — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sandecja Nowy Sącz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sandecja Nowy Sącz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sandecja Nowy Sącz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sandecja Nowy Sącz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandecja Nowy Sącz — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandecja Nowy Sącz — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Podbeskidzie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Podbeskidzie — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sandecja Nowy Sącz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sandecja Nowy Sącz — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.06Herb PodbeskidziePodbeskidzie31Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz
23.11Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz00Herb PodbeskidziePodbeskidzie
25.07Herb PodbeskidziePodbeskidzie13Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz
26.05Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz03Herb PodbeskidziePodbeskidzie
29.10Herb PodbeskidziePodbeskidzie20Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz
28.04Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz01Herb PodbeskidziePodbeskidzie
16.10Herb PodbeskidziePodbeskidzie01Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz
18.07Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz10Herb PodbeskidziePodbeskidzie
03.11Herb PodbeskidziePodbeskidzie31Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz
13.04Herb Sandecja Nowy SączSandecja Nowy Sącz20Herb PodbeskidziePodbeskidzie

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Podbeskidzie jest o 30% lepsza niż Sandecja Nowy Sącz pod względem odsetku wygranych meczów.

PodbeskidzieDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
3.00
2.80
2.90
Strzelone
2.30
1.90
2.10
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Sandecja Nowy SączDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Podbeskidzie jest o +35% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Podbeskidzie u siebie
1.70 gola/mecz
Sandecja Nowy Sącz na wyjeździe

Progi bramkowe

PodbeskidzieSandecja Nowy Sącz
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPodbeskidzieSandecja Nowy Sącz
Match Cards AVG
3.80 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
76
76
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPodbeskidzieSandecja Nowy Sącz
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
II Liga - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Podbeskidzie18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.