Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bolívar
Streaki - Bolívar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bolívar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Bolívar — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bolívar — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Petare FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Petare FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Petare FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Petare FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Petare FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Petare FC — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Petare FC — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Bolívar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bolívar — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Petare FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Petare FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Petare FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Petare FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Petare FC jest o 29% lepsza niż Bolívar pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bolívar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
Strzelone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
Stracone | 0.80 | 1.90 | 1.35 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Petare FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Dvs Atletico Avila FC0-0
- 23.05.2026Lvs Marítimo1-2
- 17.05.2026Wvs Monagas II2-1
- 10.05.2026Lvs Dinamo de Puerto La Cruz0-1
- 03.05.2026Dvs Aragua FC0-0
- 25.04.2026Wvs Mineros de Guyana3-2
- 12.04.2026Lvs Petare FC0-1
- 05.04.2026Dvs Atletico Avila FC2-2
- 29.03.2026Lvs Marítimo0-3
- 23.03.2026Wvs Monagas II1-0
- 31.05.2026Lvs Monagas II0-2
- 24.05.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz1-1
- 16.05.2026Wvs Mineros de Guyana2-0
- 10.05.2026Wvs Marítimo1-0
- 03.05.2026Wvs Atletico Avila FC1-0
- 25.04.2026Lvs Aragua FC0-1
- 12.04.2026Wvs Bolívar1-0
- 05.04.2026Dvs Monagas II0-0
- 29.03.2026Lvs Dinamo de Puerto La Cruz0-1
- 22.03.2026Dvs Mineros de Guyana0-0
Progi bramkowe
| Bolívar | Petare FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Bolívar | Petare FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Bolívar | Petare FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bolívar | Petare FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

