Football Stats
Herb Aragua FC
Aragua FCŚr. pkt/mecz 1.40
Wenezuela / Segunda División6 czerwca 2026 22:00
Herb Monagas II
Monagas IIŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Aragua FC

2W — Aragua FC1D3W — Monagas II

Streaki - Aragua FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aragua FC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Aragua FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Aragua FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Aragua FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aragua FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Aragua FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Monagas II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monagas II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Monagas II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monagas II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Monagas II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Monagas II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Monagas II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Monagas II — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Monagas II — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Aragua FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aragua FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aragua FC — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aragua FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Monagas II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Monagas II — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Monagas II — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monagas II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monagas II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monagas II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.06Herb Aragua FCAragua FC12Herb Monagas IIMonagas II
12.04Herb Monagas IIMonagas II10Herb Aragua FCAragua FC
27.09Herb Monagas IIMonagas II10Herb Aragua FCAragua FC
17.08Herb Aragua FCAragua FC30Herb Monagas IIMonagas II
22.06Herb Monagas IIMonagas II01Herb Aragua FCAragua FC
04.05Herb Aragua FCAragua FC11Herb Monagas IIMonagas II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monagas II jest o 43% lepsza niż Aragua FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Aragua FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
1.60
Strzelone
1.20
0.50
0.85
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Monagas IIDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
2.50
2.50
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Aragua FC jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Aragua FC u siebie
1.10 gola/mecz
Monagas II na wyjeździe

Progi bramkowe

Aragua FCMonagas II
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
70% (7/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAragua FCMonagas II
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 3.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Deportivo Lara221363452.05
3Urena SC221093391.77
4Monagas II191054351.84
5Petare FC191054351.84
6Yaracuyanos FC22976341.55
7Bolívar19937301.58
8Puerto Cabello II238510291.26
9Aragua FC19775281.47
10Zamora FC B22778281.27
12Club Atletico Barinas227312241.09
13Atletico el Vigia FC236611241.04
14Marítimo14554201.43
15Atletico Avila FC191108130.68
16Mineros de Guyana191810110.58
17Real Frontera223217110.50