Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Lozo
Streaki - Lozo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lozo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Lozo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lozo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lozo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lozo — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Streaki - Vautour Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vautour Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Vautour Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Vautour Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę (13/18, 72%)
- Vautour Club — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Lozo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lozo — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Vautour Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vautour Club jest o 20% lepsza niż Lozo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lozo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.80 | 2.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
| Vautour Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.70 | 2.10 |
Strzelone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.06.2026Lvs US Oyem1-3
- 30.05.2026Wvs Dikaki6-1
- 27.05.2026Wvs Ogooue FC2-0
- 23.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 19.05.2026Dvs Pélican1-1
- 16.05.2026Lvs Bitam0-2
- 12.05.2026Wvs Bitam2-0
- 09.05.2026Dvs Cercle Mbéri0-0
- 05.05.2026Lvs Oyem AC0-1
- 02.05.2026Lvs FC 1051-2
- 02.06.2026Dvs Ogooue FC1-1
- 30.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 27.05.2026Wvs Pélican1-0
- 24.05.2026Dvs Bitam2-2
- 20.05.2026Lvs Cercle Mbéri0-1
- 17.05.2026Wvs Oyem AC1-0
- 10.05.2026Wvs FC 1052-0
- 05.05.2026Lvs Mangasport0-1
- 02.05.2026Lvs Stade Migoveen0-1
- 29.04.2026Dvs Stade Mandji0-0
Progi bramkowe
| Lozo | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 56% (10/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 56% (10/18) |
| Lozo | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 63% (5/8) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 56% (10/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 56% (10/18) |
| Lozo | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 75% (6/8) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 38% (3/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 56% (10/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 56% (10/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lozo | Vautour Club | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

