Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Orsomarso
Streaki - Orsomarso
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orsomarso — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Orsomarso — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Orsomarso — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orsomarso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orsomarso — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Orsomarso — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orsomarso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Barranquilla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Barranquilla — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Barranquilla — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Barranquilla — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Orsomarso
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orsomarso — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Barranquilla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Barranquilla — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barranquilla — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barranquilla jest o 75% lepsza niż Orsomarso pod względem odsetku wygranych meczów.
| Orsomarso | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.40 | 2.05 |
Strzelone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 40% | 50% |
| Barranquilla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.04.2026Dvs Leones FC0-0
- 13.04.2026Lvs Bogota FC0-2
- 31.03.2026Lvs Internacional Palmira1-2
- 27.03.2026Dvs Quindio2-2
- 21.03.2026Wvs Ind. Yumbo2-0
- 15.03.2026Wvs Real Santander2-0
- 11.03.2026Dvs Depor FC1-1
- 06.03.2026Lvs Real Cartagena0-4
- 01.03.2026Lvs Envigado0-1
- 22.02.2026Lvs Real Cundinamarca0-1
- 22.05.2026Lvs Real Cartagena1-2
- 17.05.2026Dvs Union Magdalena1-1
- 13.05.2026Dvs Bogota FC1-1
- 08.05.2026Wvs Bogota FC2-0
- 04.05.2026Lvs Union Magdalena0-2
- 27.04.2026Dvs Real Cartagena0-0
- 18.04.2026Wvs Real Cartagena3-1
- 14.04.2026Lvs Envigado1-2
- 08.04.2026Wvs Real Santander2-0
- 31.03.2026Lvs Tigres FC1-3
Progi bramkowe
| Orsomarso | Barranquilla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Orsomarso | Barranquilla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Orsomarso | Barranquilla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Orsomarso | Barranquilla | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

