Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Quindio
Streaki - Quindio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Quindio — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Quindio — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Quindio — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Quindio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Quindio — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Quindio — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
- Quindio — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Quindio — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
- Quindio — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Quindio — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Quindio — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Quindio — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Quindio — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Quindio — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Quindio — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Popayan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Popayan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Popayan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Popayan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Popayan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Popayan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Popayan — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Quindio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Quindio — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — powyżej 2.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Quindio — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
Serie - Popayan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Popayan — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Quindio jest o 267% lepsza niż Popayan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Quindio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Popayan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.30 | 1.95 |
Strzelone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.05.2026Lvs Envigado0-1
- 15.05.2026Lvs Internacional Palmira0-1
- 10.05.2026Wvs Tigres FC1-0
- 05.05.2026Wvs Tigres FC1-0
- 30.04.2026Dvs Internacional Palmira0-0
- 25.04.2026Wvs Envigado2-1
- 18.04.2026Wvs Tigres FC1-0
- 12.04.2026Wvs Depor FC2-1
- 01.04.2026Lvs Real Cartagena1-2
- 27.03.2026Dvs Orsomarso2-2
- 18.04.2026Lvs Internacional Palmira1-2
- 07.04.2026Dvs Ind. Yumbo0-0
- 31.03.2026Dvs Depor FC1-1
- 27.03.2026Dvs Real Cartagena1-1
- 21.03.2026Dvs Patriotas3-3
- 14.03.2026Wvs Leones FC2-1
- 10.03.2026Dvs Real Santander1-1
- 05.03.2026Lvs Envigado0-1
- 26.02.2026Lvs Barranquilla0-2
- 22.02.2026Lvs Bogota FC1-2
Progi bramkowe
| Quindio | Popayan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Quindio | Popayan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Quindio | Popayan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Quindio | Popayan | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.94 (18/18) | 4.94 (18/18) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (18/18) | 100% (18/18) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (18/18) | 100% (18/18) | — |
Over 2.5 Cards | 89% (16/18) | 89% (16/18) | — |
Over 3.5 Cards | 72% (13/18) | 72% (13/18) | — |
Over 4.5 Cards | 56% (10/18) | 56% (10/18) | — |
Over 5.5 Cards | 39% (7/18) | 39% (7/18) | — |
Over 6.5 Cards | 17% (3/18) | 17% (3/18) | — |
Over 7.5 Cards | 11% (2/18) | 11% (2/18) | — |
Total Cards | 89 | 89 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Quindio | Popayan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

