Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Popayan
Streaki - Popayan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Popayan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Popayan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Popayan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Popayan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Popayan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Union Magdalena
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Magdalena — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Magdalena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Magdalena — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Magdalena — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Magdalena — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Union Magdalena — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Union Magdalena — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Popayan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Popayan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Union Magdalena
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Magdalena — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 57 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union Magdalena jest o 175% lepsza niż Popayan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Popayan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
Strzelone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Union Magdalena | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.80 | 2.60 |
Strzelone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.08.2026Lvs Real Cundinamarca1-3
- 01.08.2026Dvs Tigres FC0-0
- 24.07.2026Wvs Quindio1-0
- 18.04.2026Lvs Internacional Palmira1-2
- 07.04.2026Dvs Ind. Yumbo0-0
- 31.03.2026Dvs Depor FC1-1
- 27.03.2026Dvs Real Cartagena1-1
- 21.03.2026Dvs Patriotas3-3
- 14.03.2026Wvs Leones FC2-1
- 10.03.2026Dvs Real Santander1-1
- 31.07.2026Dvs Orsomarso0-0
- 25.07.2026Lvs Bogota FC0-1
- 21.05.2026Dvs Bogota FC0-0
- 17.05.2026Dvs Barranquilla1-1
- 12.05.2026Wvs Real Cartagena3-0
- 09.05.2026Lvs Real Cartagena1-2
- 04.05.2026Wvs Barranquilla2-0
- 27.04.2026Dvs Bogota FC1-1
- 18.04.2026Wvs Depor FC3-1
- 13.04.2026Lvs Internacional Palmira0-2
Progi bramkowe
| Popayan | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Popayan | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Popayan | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Popayan | Union Magdalena | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.00 (20/20) | — | 6.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Total Cards | 120 | — | 120 |
Highest in a Match | 12 | — | 12 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Popayan | Union Magdalena | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

