Football Stats
Herb Leones FC
Leones FCŚr. pkt/mecz 1.00
Kolumbia / Primera B21 sierpnia 2026 00:00
Herb Real Cundinamarca
Real CundinamarcaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Leones FC

Streaki - Leones FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leones FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leones FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Leones FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leones FC — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Leones FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Leones FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Leones FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Real Cundinamarca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Cundinamarca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Cundinamarca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Cundinamarca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Leones FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leones FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - Real Cundinamarca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Cundinamarca — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Cundinamarca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.08Herb Leones FCLeones FC11Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
08.02Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca20Herb Leones FCLeones FC
30.08Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca30Herb Leones FCLeones FC
25.03Herb Leones FCLeones FC31Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
16.10Herb Leones FCLeones FC10Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
05.05Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca42Herb Leones FCLeones FC
04.10Herb Leones FCLeones FC32Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
06.09Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca12Herb Leones FCLeones FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leones FC jest o 25% lepsza niż Real Cundinamarca pod względem odsetku wygranych meczów.

Leones FCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
0.70
0.60
0.65
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Real CundinamarcaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
1.90
2.20
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekLeones FC vs Real Cundinamarca
0.70 gola/mecz
Leones FC u siebie
0.70 gola/mecz
Real Cundinamarca na wyjeździe

Progi bramkowe

Leones FCReal Cundinamarca
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLeones FCReal Cundinamarca
Match Cards AVG
5.75 (20/20)
5.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
115
115
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLeones FCReal Cundinamarca
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47