Football Stats
Herb Tigres FC
Tigres FCŚr. pkt/mecz 1.05
Kolumbia / Primera B19 sierpnia 2026 21:00
Herb Envigado
EnvigadoŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Tigres FC

1W — Tigres FC2D3W — Envigado

Streaki - Tigres FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tigres FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Tigres FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tigres FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tigres FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Tigres FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tigres FC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Tigres FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tigres FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tigres FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tigres FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tigres FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Envigado

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Envigado — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Envigado — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Envigado — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Envigado — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Envigado — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Envigado — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Envigado — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Envigado — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Envigado — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Envigado — powyżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Envigado — powyżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Envigado — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Envigado — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Envigado — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Envigado — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Envigado — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Tigres FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tigres FC — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Envigado

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Envigado — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — powyżej 3.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — powyżej 4.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Envigado — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb Tigres FCTigres FC21Herb EnvigadoEnvigado
14.05Herb Tigres FCTigres FC12Herb EnvigadoEnvigado
29.04Herb EnvigadoEnvigado20Herb Tigres FCTigres FC
09.02Herb EnvigadoEnvigado00Herb Tigres FCTigres FC
05.11Herb Tigres FCTigres FC00Herb EnvigadoEnvigado
21.05Herb EnvigadoEnvigado32Herb Tigres FCTigres FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Envigado jest o 120% lepsza niż Tigres FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Tigres FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
1.90
1.95
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
EnvigadoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.70
3.20
2.45
Strzelone
1.10
1.90
1.50
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Envigado jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Tigres FC u siebie
1.90 gola/mecz
Envigado na wyjeździe

Progi bramkowe

Tigres FCEnvigado
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Envigado notuje o 40% wyższy wynik niż Tigres FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTigres FCEnvigado
Match Cards AVG
6.95 (40/40)
5.80 (20/20)
8.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 4.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 5.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Total Cards
278
116
162
Highest in a Match
16
11
16
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTigres FCEnvigado
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47