Football Stats
Herb Barranquilla
BarranquillaŚr. pkt/mecz 1.05
Kolumbia / Primera B18 sierpnia 2026 02:30
Herb Quindio
QuindioŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Barranquilla

2W — Barranquilla4D4W — Quindio

Streaki - Barranquilla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barranquilla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Barranquilla — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Quindio

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Quindio — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Quindio — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Quindio — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Quindio — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Quindio — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Quindio — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Quindio — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
  • Quindio — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Quindio — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Quindio — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Quindio — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Quindio — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Quindio — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Quindio — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Quindio — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Barranquilla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Quindio

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Quindio — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — powyżej 2.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Quindio — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.02Herb QuindioQuindio10Herb BarranquillaBarranquilla
09.08Herb QuindioQuindio11Herb BarranquillaBarranquilla
24.04Herb BarranquillaBarranquilla11Herb QuindioQuindio
11.09Herb QuindioQuindio10Herb BarranquillaBarranquilla
06.04Herb BarranquillaBarranquilla10Herb QuindioQuindio
18.08Herb BarranquillaBarranquilla41Herb QuindioQuindio
03.03Herb QuindioQuindio20Herb BarranquillaBarranquilla
20.08Herb BarranquillaBarranquilla11Herb QuindioQuindio
26.03Herb QuindioQuindio21Herb BarranquillaBarranquilla
09.04Herb BarranquillaBarranquilla00Herb QuindioQuindio

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Quindio jest o 80% lepsza niż Barranquilla pod względem odsetku wygranych meczów.

BarranquillaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
2.40
2.50
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
QuindioDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
1.60
1.75
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
0.90
0.60
0.75
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Barranquilla jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Barranquilla u siebie
1.00 gola/mecz
Quindio na wyjeździe

Progi bramkowe

BarranquillaQuindio
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBarranquillaQuindio
Match Cards AVG
4.94 (18/18)
4.94 (18/18)
Over 0.5 Cards
100% (18/18)
100% (18/18)
Over 1.5 Cards
100% (18/18)
100% (18/18)
Over 2.5 Cards
89% (16/18)
89% (16/18)
Over 3.5 Cards
72% (13/18)
72% (13/18)
Over 4.5 Cards
56% (10/18)
56% (10/18)
Over 5.5 Cards
39% (7/18)
39% (7/18)
Over 6.5 Cards
17% (3/18)
17% (3/18)
Over 7.5 Cards
11% (2/18)
11% (2/18)
Total Cards
89
89
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBarranquillaQuindio
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47