Football Stats
Herb Orsomarso
OrsomarsoŚr. pkt/mecz 1.10
Kolumbia / Primera B15 sierpnia 2026 23:00
Herb Popayan
PopayanŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Orsomarso

2W — Orsomarso3D5W — Popayan

Streaki - Orsomarso

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orsomarso — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Orsomarso — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Orsomarso — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Orsomarso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Orsomarso — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Orsomarso — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Orsomarso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Popayan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Popayan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Popayan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Popayan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Popayan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Popayan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Popayan — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Popayan — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Orsomarso

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orsomarso — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orsomarso — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Popayan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Popayan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Popayan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Popayan — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Popayan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.02Herb PopayanPopayan22Herb OrsomarsoOrsomarso
28.09Herb OrsomarsoOrsomarso03Herb PopayanPopayan
23.04Herb PopayanPopayan01Herb OrsomarsoOrsomarso
29.09Herb PopayanPopayan00Herb OrsomarsoOrsomarso
26.04Herb OrsomarsoOrsomarso12Herb PopayanPopayan
27.08Herb OrsomarsoOrsomarso01Herb PopayanPopayan
13.03Herb PopayanPopayan00Herb OrsomarsoOrsomarso
18.07Herb PopayanPopayan21Herb OrsomarsoOrsomarso
14.02Herb OrsomarsoOrsomarso20Herb PopayanPopayan
23.10Herb PopayanPopayan21Herb OrsomarsoOrsomarso

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Orsomarso jest o 25% lepsza niż Popayan pod względem odsetku wygranych meczów.

OrsomarsoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
2.20
1.85
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
PopayanDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
2.60
2.05
Strzelone
0.70
1.10
0.90
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Ostatnie 10 meczów

Popayan jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Orsomarso u siebie
1.10 gola/mecz
Popayan na wyjeździe

Progi bramkowe

OrsomarsoPopayan
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOrsomarsoPopayan
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47