Football Stats
Herb Real Cundinamarca
Real CundinamarcaŚr. pkt/mecz 1.00
Kolumbia / Primera B16 sierpnia 2026 21:00
Herb Real Santander
Real SantanderŚr. pkt/mecz 0.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Real Cundinamarca

Streaki - Real Cundinamarca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Cundinamarca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Real Cundinamarca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Cundinamarca — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Real Cundinamarca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Real Santander

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Santander — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Santander — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Santander — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Santander — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Santander — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Santander — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Santander — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Real Cundinamarca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Cundinamarca — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Cundinamarca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Real Santander

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Santander — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Santander — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Santander — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Santander — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Santander — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Real SantanderReal Santander21Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
26.07Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca20Herb Real SantanderReal Santander
15.02Herb Real SantanderReal Santander34Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
29.07Herb Real SantanderReal Santander01Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca
10.02Herb Real CundinamarcaReal Cundinamarca42Herb Real SantanderReal Santander

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Cundinamarca jest o 100% lepsza niż Real Santander pod względem odsetku wygranych meczów.

Real CundinamarcaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
1.90
2.20
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Real SantanderDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.70
2.30
2.50
Strzelone
1.20
0.40
0.80
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
90%
30%
60%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
70%
40%

Ostatnie 10 meczów

Real Cundinamarca jest o +225% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Real Cundinamarca u siebie
0.40 gola/mecz
Real Santander na wyjeździe

Progi bramkowe

Real CundinamarcaReal Santander
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal CundinamarcaReal Santander
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47