Football Stats
Herb Union Magdalena
Union MagdalenaŚr. pkt/mecz 1.90
Kolumbia / Primera B17 sierpnia 2026 00:00
Herb Leones FC
Leones FCŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Union Magdalena

4W — Union Magdalena2D4W — Leones FC

Streaki - Union Magdalena

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union Magdalena — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Union Magdalena — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Union Magdalena — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Union Magdalena — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Union Magdalena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union Magdalena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Union Magdalena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Union Magdalena — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union Magdalena — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Leones FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leones FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leones FC — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Leones FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Leones FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Leones FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Leones FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Leones FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Union Magdalena

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union Magdalena — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 57 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Magdalena — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Leones FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leones FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Leones FCLeones FC13Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
06.10Herb Union MagdalenaUnion Magdalena21Herb Leones FCLeones FC
05.09Herb Leones FCLeones FC11Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
02.05Herb Leones FCLeones FC13Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
25.03Herb Union MagdalenaUnion Magdalena23Herb Leones FCLeones FC
04.09Herb Leones FCLeones FC30Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
08.03Herb Union MagdalenaUnion Magdalena20Herb Leones FCLeones FC
04.10Herb Leones FCLeones FC11Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
22.07Herb Leones FCLeones FC21Herb Union MagdalenaUnion Magdalena
05.03Herb Union MagdalenaUnion Magdalena01Herb Leones FCLeones FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union Magdalena jest o 120% lepsza niż Leones FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Union MagdalenaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.40
2.80
2.60
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Leones FCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
0.70
0.60
0.65
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Union Magdalena jest o +183% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Union Magdalena u siebie
0.60 gola/mecz
Leones FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Union MagdalenaLeones FC
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemUnion MagdalenaLeones FC
Match Cards AVG
5.88 (40/40)
6.00 (20/20)
5.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Total Cards
235
120
115
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnion MagdalenaLeones FC
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47