Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Popayan
Streaki - Popayan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Popayan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Popayan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Popayan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Popayan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Popayan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bogota FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bogota FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bogota FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bogota FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bogota FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bogota FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bogota FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Popayan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Popayan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Popayan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Bogota FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bogota FC — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bogota FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bogota FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bogota FC jest o 50% lepsza niż Popayan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Popayan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
Strzelone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Bogota FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.08.2026Lvs Real Cundinamarca1-3
- 01.08.2026Dvs Tigres FC0-0
- 24.07.2026Wvs Quindio1-0
- 18.04.2026Lvs Internacional Palmira1-2
- 07.04.2026Dvs Ind. Yumbo0-0
- 31.03.2026Dvs Depor FC1-1
- 27.03.2026Dvs Real Cartagena1-1
- 21.03.2026Dvs Patriotas3-3
- 14.03.2026Wvs Leones FC2-1
- 10.03.2026Dvs Real Santander1-1
- 20.08.2026Lvs Real Cartagena0-2
- 06.08.2026Lvs Leones FC0-1
- 02.08.2026Dvs Internacional Palmira0-0
- 25.07.2026Wvs Union Magdalena1-0
- 21.05.2026Dvs Union Magdalena0-0
- 18.05.2026Lvs Real Cartagena1-2
- 13.05.2026Dvs Barranquilla1-1
- 08.05.2026Lvs Barranquilla0-2
- 02.05.2026Lvs Real Cartagena0-2
- 27.04.2026Dvs Union Magdalena1-1
Progi bramkowe
| Popayan | Bogota FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Popayan | Bogota FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Popayan | Bogota FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Popayan | Bogota FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

