Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Real Cartagena
Streaki - Real Cartagena
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Cartagena — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Real Cartagena — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real Cartagena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real Cartagena — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Cartagena — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Real Cartagena — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Real Cartagena — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Real Cartagena — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Real Cartagena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Real Cartagena — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Tigres FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tigres FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tigres FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tigres FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Tigres FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Tigres FC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Tigres FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Tigres FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Tigres FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Tigres FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Tigres FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Real Cartagena
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Cartagena — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Real Cartagena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Real Cartagena — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Tigres FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tigres FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Cartagena jest o 29% lepsza niż Tigres FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Cartagena | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.20 | 2.75 |
Strzelone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Tigres FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Wvs Leones FC6-1
- 20.08.2026Wvs Bogota FC2-0
- 07.08.2026Lvs Ind. Yumbo0-2
- 02.08.2026Dvs Real Cundinamarca1-1
- 26.07.2026Wvs Real Santander5-1
- 29.05.2026Dvs Envigado1-1
- 26.05.2026Lvs Envigado2-3
- 22.05.2026Wvs Barranquilla2-1
- 18.05.2026Wvs Bogota FC2-1
- 12.05.2026Lvs Union Magdalena0-3
- 24.08.2026Wvs Union Magdalena1-0
- 19.08.2026Wvs Envigado2-1
- 01.08.2026Dvs Popayan0-0
- 24.07.2026Lvs Leones FC0-1
- 19.05.2026Dvs Internacional Palmira2-2
- 14.05.2026Lvs Envigado1-2
- 10.05.2026Lvs Quindio0-1
- 05.05.2026Lvs Quindio0-1
- 29.04.2026Lvs Envigado0-2
- 24.04.2026Wvs Internacional Palmira1-0
Progi bramkowe
| Real Cartagena | Tigres FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Real Cartagena | Tigres FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Real Cartagena | Tigres FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Real Cartagena | Tigres FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.80 (20/20) | — | 5.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Total Cards | 116 | — | 116 |
Highest in a Match | 11 | — | 11 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Cartagena | Tigres FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

