Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Paysandu
Streaki - Paysandu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paysandu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (5/5, 100%)
- Paysandu — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/5, 80%)
Streaki - Plaza Colonia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Plaza Colonia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Plaza Colonia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Plaza Colonia — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Plaza Colonia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Plaza Colonia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Plaza Colonia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Plaza Colonia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Paysandu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Plaza Colonia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Plaza Colonia — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Plaza Colonia — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Plaza Colonia — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Plaza Colonia jest o 67% lepsza niż Paysandu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paysandu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 17% | 18% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.50 | 2.27 |
Strzelone | 0.80 | 1.00 | 0.91 |
Stracone | 1.20 | 1.50 | 1.36 |
BTTS % | 20% | 67% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 9% |
Nie strzelił % | 60% | 33% | 45% |
| Plaza Colonia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Wvs La Luz2-1
- 30.05.2026Lvs Cerrito0-1
- 23.05.2026Lvs Atenas2-3
- 16.05.2026Lvs CA River Plate0-1
- 09.05.2026Dvs Sportivo Huracan2-2
- 26.04.2026Lvs CA River Plate1-2
- 17.04.2026Dvs Plaza Colonia1-1
- 10.04.2026Lvs Rentistas0-1
- 05.04.2026Lvs Oriental0-1
- 27.03.2026Wvs Miramar2-0
- 05.06.2026Dvs Sportivo Huracan0-0
- 30.05.2026Lvs Uruguay Montevideo0-2
- 22.05.2026Wvs Oriental3-1
- 16.05.2026Wvs Colón1-0
- 09.05.2026Lvs Fenix0-1
- 24.04.2026Wvs Oriental2-0
- 17.04.2026Dvs Paysandu1-1
- 04.04.2026Dvs Colón1-1
- 28.03.2026Wvs CA River Plate3-0
- 22.03.2026Wvs Miramar2-0
Progi bramkowe
| Paysandu | Plaza Colonia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (1/5) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (3/5) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 70% (14/20) |
| Paysandu | Plaza Colonia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (2/5) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 0% (0/5) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/5) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/5) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 100% (5/5) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 70% (14/20) |
| Paysandu | Plaza Colonia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (4/5) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (2/5) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (1/5) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (3/5) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paysandu | Plaza Colonia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (3/31) | 0% (0/11) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 32% (10/31) | 36% (4/11) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 71% (22/31) | 64% (7/11) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 87% (27/31) | 82% (9/11) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 97% (30/31) | 91% (10/11) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (31/31) | 100% (11/11) | 100% (20/20) |

