Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Mangasport
Streaki - Mangasport
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mangasport — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Mangasport — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Mangasport — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Mangasport — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mangasport — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Mangasport — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mangasport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/19, 74%)
Streaki - Bouenguidi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bouenguidi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
- Bouenguidi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bouenguidi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Bouenguidi — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Mangasport
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mangasport — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mangasport — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mangasport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Mangasport — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Bouenguidi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bouenguidi — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bouenguidi — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bouenguidi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bouenguidi — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bouenguidi — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mangasport jest o 750% lepsza niż Bouenguidi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mangasport | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 90% | 85% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.30 | 2.65 |
Strzelone | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Stracone | 0.70 | 0.40 | 0.55 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 70% | 65% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
| Bouenguidi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.70 | 2.25 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.80 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Wvs Pélican2-1
- 02.06.2026Lvs Bitam1-2
- 30.05.2026Wvs Cercle Mbéri3-0
- 26.05.2026Wvs Oyem AC4-3
- 23.05.2026Wvs FC 1051-0
- 19.05.2026Wvs Dikaki5-0
- 16.05.2026Wvs Stade Migoveen2-1
- 09.05.2026Wvs Stade Mandji4-0
- 05.05.2026Wvs Vautour Club1-0
- 02.05.2026Wvs US Oyem3-0
- 06.06.2026Dvs Stade Migoveen0-0
- 03.06.2026Lvs Stade Mandji0-1
- 30.05.2026Dvs Vautour Club1-1
- 26.05.2026Lvs US Oyem1-2
- 23.05.2026Dvs Lozo1-1
- 20.05.2026Dvs Ogooue FC2-2
- 16.05.2026Dvs Dikaki1-1
- 09.05.2026Lvs Pélican0-2
- 02.05.2026Lvs Cercle Mbéri1-2
- 28.04.2026Lvs Oyem AC0-2
Progi bramkowe
| Mangasport | Bouenguidi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 53% (9/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 76% (13/17) |
| Mangasport | Bouenguidi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 53% (9/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 76% (13/17) |
| Mangasport | Bouenguidi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 53% (9/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 76% (13/17) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mangasport | Bouenguidi | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

