Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Stade Mandji
Streaki - Stade Mandji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stade Mandji — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stade Mandji — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Stade Mandji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stade Mandji — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Stade Mandji — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Stade Mandji — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Lozo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lozo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
- Lozo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lozo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
Serie - Stade Mandji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stade Mandji — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Mandji — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Lozo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lozo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stade Mandji jest o 150% lepsza niż Lozo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stade Mandji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 50% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.60 | 2.05 |
Strzelone | 2.20 | 0.90 | 1.55 |
Stracone | 0.30 | 0.70 | 0.50 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 70% | 70% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Lozo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Strzelone | 1.40 | 0.50 | 0.95 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Lvs Ogooue FC1-2
- 03.06.2026Wvs Bouenguidi1-0
- 30.05.2026Dvs Pélican0-0
- 27.05.2026Wvs Bitam3-1
- 23.05.2026Wvs Cercle Mbéri1-0
- 20.05.2026Wvs Oyem AC1-0
- 16.05.2026Wvs FC 1052-1
- 13.05.2026Wvs US Oyem2-0
- 09.05.2026Lvs Mangasport0-4
- 05.05.2026Wvs Stade Migoveen5-0
- 06.06.2026Wvs Vautour Club1-0
- 02.06.2026Lvs US Oyem1-3
- 30.05.2026Wvs Dikaki6-1
- 27.05.2026Wvs Ogooue FC2-0
- 23.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 19.05.2026Dvs Pélican1-1
- 16.05.2026Lvs Bitam0-2
- 12.05.2026Wvs Bitam2-0
- 09.05.2026Dvs Cercle Mbéri0-0
- 05.05.2026Lvs Oyem AC0-1
Progi bramkowe
| Stade Mandji | Lozo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 74% (14/19) |
| Stade Mandji | Lozo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 89% (8/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 74% (14/19) |
| Stade Mandji | Lozo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stade Mandji | Lozo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

