Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Vautour Club
Streaki - Vautour Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vautour Club — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - US Oyem
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- US Oyem — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- US Oyem — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- US Oyem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- US Oyem — jest niepokonany w 2. połowie (13/17, 76%)
- US Oyem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (12/17, 71%)
- US Oyem — nie wygrywa 1. połowę (12/17, 71%)
Serie - Vautour Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vautour Club — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - US Oyem
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 US Oyem — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Oyem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Oyem jest o 17% lepsza niż Vautour Club pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vautour Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
Strzelone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| US Oyem | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 1.00 | 1.90 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Lvs Lozo0-1
- 02.06.2026Dvs Ogooue FC1-1
- 30.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 27.05.2026Wvs Pélican1-0
- 24.05.2026Dvs Bitam2-2
- 20.05.2026Lvs Cercle Mbéri0-1
- 17.05.2026Wvs Oyem AC1-0
- 10.05.2026Wvs FC 1052-0
- 05.05.2026Lvs Mangasport0-1
- 02.05.2026Lvs Stade Migoveen0-1
- 06.06.2026Wvs Dikaki2-0
- 02.06.2026Wvs Lozo3-1
- 30.05.2026Lvs Ogooue FC2-4
- 26.05.2026Wvs Bouenguidi2-1
- 23.05.2026Wvs Pélican4-1
- 20.05.2026Lvs Bitam1-2
- 17.05.2026Dvs Cercle Mbéri1-1
- 13.05.2026Lvs Stade Mandji0-2
- 10.05.2026Lvs Oyem AC1-2
- 06.05.2026Wvs FC 1053-0
Progi bramkowe
| Vautour Club | US Oyem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 76% (13/17) |
| Vautour Club | US Oyem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 57% (4/7) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 76% (13/17) |
| Vautour Club | US Oyem | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 86% (6/7) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 57% (4/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 29% (2/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 59% (10/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 76% (13/17) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vautour Club | US Oyem | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

