Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bougouni
Streaki - Bougouni
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bougouni — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/9, 100%)
- Bougouni — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Bougouni — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
- Bougouni — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - USFAS Bamako
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- USFAS Bamako — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- USFAS Bamako — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- USFAS Bamako — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- USFAS Bamako — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- USFAS Bamako — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Bougouni
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bougouni — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Bougouni — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Serie - USFAS Bamako
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 USFAS Bamako — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 USFAS Bamako — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. USFAS Bamako jest o 167% lepsza niż Bougouni pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bougouni | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
Strzelone | 0.40 | 0.50 | 0.45 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 70% | 50% | 60% |
| USFAS Bamako | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.00 | 2.50 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Lvs Mali Coura0-2
- 31.05.2026Lvs Derby Academie1-2
- 24.05.2026Lvs Onze Créateurs0-1
- 21.05.2026Lvs Stade Malien Bamako0-3
- 13.05.2026Lvs US Bougouba1-2
- 02.05.2026Lvs Djoliba0-2
- 15.04.2026Dvs Afrique Football Élite0-0
- 04.04.2026Lvs ASKO1-2
- 17.03.2026Dvs Réal Bamako1-1
- 07.03.2026Lvs Diarra0-1
- 04.06.2026Wvs Onze Créateurs3-0
- 31.05.2026Dvs Stade Malien Bamako2-2
- 25.05.2026Lvs US Bougouba0-2
- 22.05.2026Lvs Djoliba1-2
- 10.05.2026Wvs Afrique Football Élite3-2
- 03.05.2026Wvs ASKO3-0
- 15.04.2026Wvs Réal Bamako2-1
- 04.04.2026Wvs Diarra2-1
- 18.03.2026Dvs Binga0-0
- 06.03.2026Lvs Bakaridjan2-3
Progi bramkowe
| Bougouni | USFAS Bamako | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
| Bougouni | USFAS Bamako | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 89% (8/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
| Bougouni | USFAS Bamako | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 78% (7/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bougouni | USFAS Bamako | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

