Football Stats
Herb FC Juarez
FC JuarezŚr. pkt/mecz 1.15
Meksyk / Liga MX18 lipca 2026 05:00
Herb Puebla
PueblaŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Juarez

3W — FC Juarez4D3W — Puebla

Streaki - FC Juarez

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Juarez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • FC Juarez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Juarez — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Juarez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Juarez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC Juarez — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Juarez — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Juarez — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Juarez — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Puebla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puebla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Puebla — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Puebla — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Puebla — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Puebla — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Puebla — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Puebla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Puebla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Puebla — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Puebla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC Juarez

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Juarez — obie drużyny strzelają (BTTS) w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Puebla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puebla — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb FC JuarezFC Juarez01Herb PueblaPuebla
04.04Herb PueblaPuebla11Herb FC JuarezFC Juarez
25.10Herb FC JuarezFC Juarez44Herb PueblaPuebla
29.03Herb FC JuarezFC Juarez20Herb PueblaPuebla
28.09Herb PueblaPuebla23Herb FC JuarezFC Juarez
24.03Herb FC JuarezFC Juarez43Herb PueblaPuebla
26.08Herb PueblaPuebla10Herb FC JuarezFC Juarez
01.04Herb FC JuarezFC Juarez02Herb PueblaPuebla
27.08Herb PueblaPuebla22Herb FC JuarezFC Juarez
02.03Herb PueblaPuebla11Herb FC JuarezFC Juarez

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Juarez jest o 50% lepsza niż Puebla pod względem odsetku wygranych meczów.

FC JuarezDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
13.10
12.20
12.65
Śr. faule/mecz
13.00
11.90
12.45
PueblaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
2.80
2.65
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.60
1.80
1.70
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
44%
47%
45%
Śr. strzały/mecz
13.90
11.60
12.75
Śr. faule/mecz
13.10
11.40
12.25

Ostatnie 10 meczów

FC Juarez jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
FC Juarez u siebie
1.00 gola/mecz
Puebla na wyjeździe

Progi bramkowe

FC JuarezPuebla
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Puebla notuje o 17% wyższy wynik niż FC Juarez pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC JuarezPuebla
Match Corners AVG
10.32 (40/40)
9.50 (20/20)
11.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 11.5 Corners
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC JuarezPuebla
Corners Earned Match
4.50
4.25
4.75
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
180
85
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Juarez notuje o 17% wyższy wynik niż Puebla pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC JuarezPuebla
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.90 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
182
98
84
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Puebla jest o 50% lepsza niż FC Juarez pod względem strzałów na mecz.

OgółemFC JuarezPuebla
Strzały / mecz
9.89
7.75
11.60
Strzały celne / mecz
2.78
1.25
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.75
4.40
Skuteczność strzałów
9.0%
6.5%
10.3%
Strzały na gola
11.13
15.50
9.67
Strzały celne na gola
3.13
2.50
3.33
Strzały Over 10.5
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
Strzały Over 11.5
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
33% (3/9)
0% (0/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
22% (2/9)
0% (0/4)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Juarez notuje o 60% wyższy wynik niż Puebla pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC JuarezPuebla
Match Offsides AVG
3.13
3.75
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
1.63
2.00
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Puebla jest o 79% lepsza niż FC Juarez pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC JuarezPuebla
xG (For)
0.75
0.52
0.93
xGA (Against)
1.55
2.08
1.12
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC JuarezPuebla
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00