Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Cruz Azul
Streaki - Cruz Azul
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cruz Azul — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Cruz Azul — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Cruz Azul — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cruz Azul — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Cruz Azul — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cruz Azul — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cruz Azul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cruz Azul — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Cruz Azul — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
- Cruz Azul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Cruz Azul — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Cruz Azul — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Cruz Azul — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Cruz Azul — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Cruz Azul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Cruz Azul — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cruz Azul — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cruz Azul — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Cruz Azul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Puebla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Puebla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Puebla — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Puebla — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Puebla — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Puebla — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Puebla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Puebla — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Puebla — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Puebla — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Puebla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Cruz Azul
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cruz Azul — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cruz Azul — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Puebla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Puebla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puebla — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cruz Azul jest o 120% lepsza niż Puebla pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cruz Azul | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.50 | 3.00 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 100% | 80% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | 54% | 53% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 19.10 | 17.22 | 18.21 |
Śr. faule/mecz | 13.60 | 11.44 | 12.58 |
| Puebla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.10 | 2.30 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Posiadanie piłki | 44% | 45% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 13.90 | 11.20 | 12.55 |
Śr. faule/mecz | 13.10 | 12.50 | 12.80 |
Ostatnie 10 meczów
- 18.07.2026Wvs Atletico San Luis3-2
- 05.07.2026Dvs Monarcas3-3
- 25.05.2026Wvs U.N.A.M. - Pumas2-1
- 22.05.2026Dvs U.N.A.M. - Pumas0-0
- 17.05.2026Wvs Guadalajara Chivas2-1
- 14.05.2026Dvs Guadalajara Chivas2-2
- 10.05.2026Wvs Atlas1-0
- 03.05.2026Wvs Atlas3-2
- 27.04.2026Wvs Necaxa4-1
- 22.04.2026Dvs Club Queretaro1-1
- 18.07.2026Wvs FC Juarez1-0
- 25.04.2026Lvs Club Queretaro1-2
- 22.04.2026Lvs Monterrey1-2
- 19.04.2026Lvs Guadalajara Chivas0-5
- 11.04.2026Lvs Leon0-1
- 04.04.2026Dvs FC Juarez1-1
- 22.03.2026Lvs Santos Laguna1-2
- 14.03.2026Dvs Necaxa0-0
- 08.03.2026Lvs CF Pachuca1-2
- 05.03.2026Wvs Tigres UANL3-1
Progi bramkowe
| Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Puebla notuje o 17% wyższy wynik niż Cruz Azul pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.28 (39/40) | 9.47 (19/20) | 11.05 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (32/39) | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 74% (29/39) | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 69% (27/39) | 58% (11/19) | 80% (16/20) |
Over 9.5 Corners | 56% (22/39) | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
Over 10.5 Corners | 51% (20/39) | 42% (8/19) | 60% (12/20) |
Over 11.5 Corners | 41% (16/39) | 37% (7/19) | 45% (9/20) |
Over 12.5 Corners | 26% (10/39) | 16% (3/19) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 23% (9/39) | 16% (3/19) | 30% (6/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/39) | 5% (1/19) | 20% (4/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.10 | 5.60 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 204 | 112 | 92 |
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.17 | 3.90 | 6.45 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Corners Against | 207 | 78 | 129 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cruz Azul notuje o 16% wyższy wynik niż Puebla pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.47 (40/40) | 4.80 (20/20) | 4.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 179 | 96 | 83 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Cruz Azul jest o 22% lepsza niż Puebla pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.90 | 14.20 | 11.60 |
Strzały celne / mecz | 5.10 | 6.20 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.40 | 4.40 | 4.40 |
Skuteczność strzałów | 13.2% | 15.5% | 10.3% |
Strzały na gola | 7.59 | 6.45 | 9.67 |
Strzały celne na gola | 3.00 | 2.82 | 3.33 |
Strzały Over 10.5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
Strzały Over 11.5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
Strzały Over 12.5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
Strzały Over 13.5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
Strzały Over 14.5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
Strzały celne Over 3.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
Strzały celne Over 4.5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
Strzały celne Over 5.5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
Strzały celne Over 6.5 | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Cruz Azul notuje o 20% wyższy wynik niż Puebla pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.63 | 4.75 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 1.38 | 1.50 | 1.25 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Cruz Azul jest o 117% lepsza niż Puebla pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.42 | 2.02 | 0.93 |
xGA (Against) | 1.23 | 1.36 | 1.12 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cruz Azul | Puebla | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

