Football Stats
Herb CF Pachuca
CF PachucaŚr. pkt/mecz 1.90
Meksyk / Liga MX18 sierpnia 2026 05:06
Herb Puebla
PueblaŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy CF Pachuca

6W — CF Pachuca3D1W — Puebla

Streaki - CF Pachuca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Pachuca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • CF Pachuca — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Puebla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puebla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Puebla — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Puebla — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Puebla — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Puebla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Puebla — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Puebla — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Puebla — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Puebla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Puebla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Puebla — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Puebla — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - CF Pachuca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Puebla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puebla — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Puebla — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.08Herb CF PachucaCF Pachuca23Herb PueblaPuebla
08.03Herb CF PachucaCF Pachuca21Herb PueblaPuebla
24.09Herb PueblaPuebla22Herb CF PachucaCF Pachuca
27.02Herb CF PachucaCF Pachuca21Herb PueblaPuebla
21.09Herb PueblaPuebla23Herb CF PachucaCF Pachuca
21.02Herb PueblaPuebla14Herb CF PachucaCF Pachuca
29.10Herb CF PachucaCF Pachuca11Herb PueblaPuebla
10.01Herb CF PachucaCF Pachuca51Herb PueblaPuebla
08.09Herb PueblaPuebla22Herb CF PachucaCF Pachuca
20.04Herb CF PachucaCF Pachuca10Herb PueblaPuebla

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CF Pachuca jest o 200% lepsza niż Puebla pod względem odsetku wygranych meczów.

CF PachucaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
45%
46%
45%
Śr. strzały/mecz
15.20
12.50
13.85
Śr. faule/mecz
14.90
14.40
14.65
PueblaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.40
2.10
2.25
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
43%
44%
44%
Śr. strzały/mecz
13.80
11.00
12.40
Śr. faule/mecz
12.70
11.80
12.25

Ostatnie 10 meczów

CF Pachuca jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
CF Pachuca u siebie
0.60 gola/mecz
Puebla na wyjeździe

Progi bramkowe

CF PachucaPuebla
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Puebla notuje o 14% wyższy wynik niż CF Pachuca pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCF PachucaPuebla
Match Corners AVG
10.10 (40/40)
9.45 (20/20)
10.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCF PachucaPuebla
Corners Earned Match
4.40
4.55
4.25
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
176
91
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CF Pachuca notuje o 25% wyższy wynik niż Puebla pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCF PachucaPuebla
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
5.20 (20/20)
4.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
187
104
83
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. CF Pachuca jest o 9% lepsza niż Puebla pod względem strzałów na mecz.

OgółemCF PachucaPuebla
Strzały / mecz
12.18
12.67
11.60
Strzały celne / mecz
3.55
3.17
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.45
6.33
4.40
Skuteczność strzałów
10.4%
10.5%
10.3%
Strzały na gola
9.57
9.50
9.67
Strzały celne na gola
2.79
2.38
3.33
Strzały Over 10.5
55% (6/11)
67% (4/6)
40% (2/5)
Strzały Over 11.5
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
45% (5/11)
33% (2/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
36% (4/11)
33% (2/6)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
9% (1/11)
17% (1/6)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. CF Pachuca notuje o 100% wyższy wynik niż Puebla pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCF PachucaPuebla
Match Offsides AVG
3.70
4.50
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (8/10)
83% (5/6)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (5/10)
67% (4/6)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (5/10)
67% (4/6)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
2.00
2.50
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
90% (9/10)
100% (6/6)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (3/10)
50% (3/6)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. CF Pachuca jest o 8% lepsza niż Puebla pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCF PachucaPuebla
xG (For)
0.97
1.01
0.93
xGA (Against)
1.24
1.33
1.12
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCF PachucaPuebla
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00