Football Stats
Herb FC Juarez
FC JuarezŚr. pkt/mecz 0.80
Meksyk / Liga MX22 sierpnia 2026 05:10
Herb Club America
Club AmericaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Juarez

2W — FC Juarez1D7W — Club America

Streaki - FC Juarez

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Juarez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Juarez — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Juarez — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Juarez — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Juarez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC Juarez — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Juarez — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Juarez — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Juarez — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Club America

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club America — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Club America — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Club America — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Club America — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Club America — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Club America — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Club America — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Club America — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Club America — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Club America — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - FC Juarez

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Juarez — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Juarez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Club America

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club America — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club America — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb FC JuarezFC Juarez12Herb Club AmericaClub America
05.03Herb Club AmericaClub America12Herb FC JuarezFC Juarez
12.07Herb FC JuarezFC Juarez11Herb Club AmericaClub America
01.02Herb Club AmericaClub America40Herb FC JuarezFC Juarez
21.07Herb FC JuarezFC Juarez12Herb Club AmericaClub America
25.01Herb FC JuarezFC Juarez02Herb Club AmericaClub America
01.07Herb Club AmericaClub America12Herb FC JuarezFC Juarez
29.04Herb FC JuarezFC Juarez01Herb Club AmericaClub America
08.08Herb Club AmericaClub America21Herb FC JuarezFC Juarez
10.04Herb Club AmericaClub America30Herb FC JuarezFC Juarez

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club America jest o 125% lepsza niż FC Juarez pod względem odsetku wygranych meczów.

FC JuarezDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.50
3.50
3.50
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
2.00
2.40
2.20
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
53%
43%
48%
Śr. strzały/mecz
13.70
11.80
12.75
Śr. faule/mecz
12.00
11.10
11.55
Club AmericaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
57%
60%
58%
Śr. strzały/mecz
18.00
15.50
16.75
Śr. faule/mecz
11.10
9.30
10.20

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekFC Juarez vs Club America
1.50 gola/mecz
FC Juarez u siebie
1.50 gola/mecz
Club America na wyjeździe

Progi bramkowe

FC JuarezClub America
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC JuarezClub America
Match Corners AVG
10.30 (40/40)
10.20 (20/20)
10.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC JuarezClub America
Corners Earned Match
5.25
4.30
6.20
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
210
86
124

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC JuarezClub America
Match Cards AVG
4.35 (40/40)
4.30 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
174
86
88
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Club America jest o 163% lepsza niż FC Juarez pod względem strzałów na mecz.

OgółemFC JuarezClub America
Strzały / mecz
14.78
7.75
20.40
Strzały celne / mecz
4.11
1.25
6.40
Strzały niecelne / mecz
6.89
5.75
7.80
Skuteczność strzałów
9.0%
6.5%
9.8%
Strzały na gola
11.08
15.50
10.20
Strzały celne na gola
3.08
2.50
3.20
Strzały Over 10.5
67% (6/9)
25% (1/4)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
67% (6/9)
25% (1/4)
100% (5/5)
Strzały Over 12.5
67% (6/9)
25% (1/4)
100% (5/5)
Strzały Over 13.5
56% (5/9)
0% (0/4)
100% (5/5)
Strzały Over 14.5
56% (5/9)
0% (0/4)
100% (5/5)
Strzały celne Over 3.5
56% (5/9)
0% (0/4)
100% (5/5)
Strzały celne Over 4.5
56% (5/9)
0% (0/4)
100% (5/5)
Strzały celne Over 5.5
44% (4/9)
0% (0/4)
80% (4/5)
Strzały celne Over 6.5
22% (2/9)
0% (0/4)
40% (2/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Juarez notuje o 43% wyższy wynik niż Club America pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC JuarezClub America
Match Offsides AVG
3.56
3.75
3.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
100% (4/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (4/9)
25% (1/4)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
1.67
2.00
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Club America jest o 199% lepsza niż FC Juarez pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC JuarezClub America
xG (For)
1.09
0.52
1.55
xGA (Against)
1.47
2.08
0.99
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC JuarezClub America
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00