Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Juarez
Streaki - FC Juarez
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FC Juarez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- FC Juarez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Juarez — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Juarez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Juarez — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Juarez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Juarez — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Juarez — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Juarez — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Juarez — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Juarez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- FC Juarez — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Juarez — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Juarez — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Juarez — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - CF Pachuca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- CF Pachuca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- CF Pachuca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- CF Pachuca — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- CF Pachuca — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- CF Pachuca — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- CF Pachuca — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- CF Pachuca — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- CF Pachuca — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- CF Pachuca — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - FC Juarez
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Juarez — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Juarez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - CF Pachuca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CF Pachuca — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 CF Pachuca — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CF Pachuca jest o 125% lepsza niż FC Juarez pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Juarez | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.50 | 3.60 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 2.10 | 2.60 | 2.35 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 54% | 41% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 14.44 | 10.44 | 12.44 |
Śr. faule/mecz | 12.22 | 10.89 | 11.56 |
| CF Pachuca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.20 | 2.55 |
Strzelone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 47% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 15.40 | 12.10 | 13.75 |
Śr. faule/mecz | 14.10 | 14.00 | 14.05 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Toluca0-4
- 22.08.2026Lvs Club America1-2
- 16.08.2026Lvs Monterrey1-6
- 01.08.2026Lvs U.N.A.M. - Pumas1-5
- 25.07.2026Lvs Guadalajara Chivas0-1
- 18.07.2026Lvs Puebla0-1
- 26.04.2026Wvs Atletico San Luis2-1
- 22.04.2026Lvs U.N.A.M. - Pumas2-4
- 19.04.2026Lvs Leon1-3
- 11.04.2026Lvs Club Tijuana1-2
- 29.08.2026Dvs Guadalajara Chivas1-1
- 23.08.2026Dvs Atletico San Luis1-1
- 18.08.2026Lvs Puebla2-3
- 02.08.2026Lvs Leon0-1
- 27.07.2026Lvs Club Queretaro1-2
- 18.07.2026Wvs U.N.A.M. - Pumas3-0
- 18.05.2026Lvs U.N.A.M. - Pumas0-1
- 15.05.2026Wvs U.N.A.M. - Pumas1-0
- 10.05.2026Wvs Toluca2-0
- 04.05.2026Wvs Toluca1-0
Progi bramkowe
| FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Juarez notuje o 13% wyższy wynik niż CF Pachuca pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.92 (38/40) | 10.56 (18/20) | 9.35 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 76% (29/38) | 83% (15/18) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 68% (26/38) | 78% (14/18) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 63% (24/38) | 67% (12/18) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 61% (23/38) | 67% (12/18) | 55% (11/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (17/38) | 50% (9/18) | 40% (8/20) |
Over 11.5 Corners | 32% (12/38) | 33% (6/18) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/38) | 28% (5/18) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/38) | 22% (4/18) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/38) | 17% (3/18) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.55 | 4.30 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 182 | 86 | 96 |
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.97 | 5.75 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 199 | 115 | 84 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CF Pachuca notuje o 22% wyższy wynik niż FC Juarez pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.78 (40/40) | 4.30 (20/20) | 5.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 191 | 86 | 105 |
Highest in a Match | 12 | 9 | 12 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. CF Pachuca jest o 63% lepsza niż FC Juarez pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.70 | 7.75 | 12.67 |
Strzały celne / mecz | 2.40 | 1.25 | 3.17 |
Strzały niecelne / mecz | 6.10 | 5.75 | 6.33 |
Skuteczność strzałów | 9.3% | 6.5% | 10.5% |
Strzały na gola | 10.70 | 15.50 | 9.50 |
Strzały celne na gola | 2.40 | 2.50 | 2.38 |
Strzały Over 10.5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
Strzały Over 11.5 | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
Strzały Over 12.5 | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
Strzały Over 13.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Strzały Over 14.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Strzały celne Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Strzały celne Over 4.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Strzały celne Over 5.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Strzały celne Over 6.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. CF Pachuca notuje o 25% wyższy wynik niż FC Juarez pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.20 | 3.75 | 4.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
Match Offsides Over 1.5 % | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
Match Offsides Over 2.5 % | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
Team Offsides AVG | 2.30 | 2.00 | 2.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
Team Offsides Over 2.5 % | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. CF Pachuca jest o 94% lepsza niż FC Juarez pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.81 | 0.52 | 1.01 |
xGA (Against) | 1.63 | 2.08 | 1.33 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Juarez | CF Pachuca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |

