Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Botev Vratsa
Streaki - Botev Vratsa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Botev Vratsa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Botev Vratsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Botev Vratsa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Botev Vratsa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Botev Vratsa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Botev Vratsa — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Botev Vratsa — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Botev Vratsa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Botev Vratsa — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Botev Plovdiv
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Botev Plovdiv — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Botev Plovdiv — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Botev Plovdiv — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Botev Plovdiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Botev Plovdiv — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Botev Plovdiv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Serie - Botev Vratsa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Botev Vratsa — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Botev Vratsa — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Botev Vratsa — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Botev Vratsa — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Botev Vratsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Serie - Botev Plovdiv
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Botev Plovdiv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Botev Plovdiv — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Botev Plovdiv jest o 14% lepsza niż Botev Vratsa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Botev Vratsa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Botev Plovdiv | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.10 | 2.60 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs CSKA Sofia0-5
- 10.08.2026Lvs Slavia Sofia0-3
- 02.08.2026Lvs Ludogorets1-2
- 25.07.2026Lvs CSKA 19481-2
- 19.07.2026Dvs Cherno More Varna1-1
- 22.05.2026Wvs Beroe3-0
- 18.05.2026Wvs Dobrudzha2-1
- 14.05.2026Wvs Montana1-0
- 10.05.2026Dvs Septemvri Sofia1-1
- 05.05.2026Dvs Lokomotiv Sofia2-2
- 15.08.2026Lvs Ludogorets0-2
- 10.08.2026Wvs Spartak Varna3-2
- 01.08.2026Wvs Cherno More Varna1-0
- 27.07.2026Lvs CSKA Sofia2-3
- 21.07.2026Dvs Lokomotiv Sofia1-1
- 25.05.2026Lvs Lokomotiv Plovdiv1-2
- 16.05.2026Wvs Cherno More Varna5-0
- 12.05.2026Lvs Arda Kardzhali1-2
- 09.05.2026Lvs Cherno More Varna0-2
- 03.05.2026Lvs Lokomotiv Plovdiv0-2
Progi bramkowe
| Botev Vratsa | Botev Plovdiv | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
| Botev Vratsa | Botev Plovdiv | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
| Botev Vratsa | Botev Plovdiv | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Botev Vratsa | Botev Plovdiv | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 9.00 (1/1) | — | 9.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Total Cards | 9 | — | 9 |
Highest in a Match | 9 | — | 9 |
Lowest in a Match | 9 | — | 9 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Botev Vratsa | Botev Plovdiv | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

