Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Bouenguidi
Streaki - Bouenguidi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bouenguidi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/8, 88%)
- Bouenguidi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Bouenguidi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Bouenguidi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/8, 75%)
- Bouenguidi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bouenguidi — nie wygrywa 1. połowę (14/17, 82%)
Streaki - FC 105
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC 105 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC 105 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC 105 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC 105 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC 105 — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Bouenguidi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bouenguidi — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - FC 105
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC 105 — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC 105 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC 105 jest o 350% lepsza niż Bouenguidi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bouenguidi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.80 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.90 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| FC 105 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.80 | 3.10 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 10.06.2026Lvs Mangasport2-3
- 06.06.2026Dvs Stade Migoveen0-0
- 03.06.2026Lvs Stade Mandji0-1
- 30.05.2026Dvs Vautour Club1-1
- 26.05.2026Lvs US Oyem1-2
- 23.05.2026Dvs Lozo1-1
- 20.05.2026Dvs Ogooue FC2-2
- 16.05.2026Dvs Dikaki1-1
- 09.05.2026Lvs Pélican0-2
- 02.05.2026Lvs Cercle Mbéri1-2
- 10.06.2026Lvs Pélican1-4
- 07.06.2026Wvs Bitam1-0
- 03.06.2026Lvs Cercle Mbéri1-5
- 31.05.2026Wvs Oyem AC2-0
- 27.05.2026Wvs Dikaki2-0
- 23.05.2026Lvs Mangasport0-1
- 20.05.2026Wvs Stade Migoveen3-1
- 16.05.2026Lvs Stade Mandji1-2
- 10.05.2026Lvs Vautour Club0-2
- 06.05.2026Lvs US Oyem0-3
Progi bramkowe
| Bouenguidi | FC 105 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 79% (15/19) |
| Bouenguidi | FC 105 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (4/8) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 25% (2/8) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 63% (5/8) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 79% (15/19) |
| Bouenguidi | FC 105 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (6/8) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 38% (3/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 63% (5/8) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 42% (8/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bouenguidi | FC 105 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

