Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Struga
Streaki - Struga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Struga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Struga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Struga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Struga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Struga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sileks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sileks — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sileks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sileks — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sileks — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sileks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sileks — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Struga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Struga — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Struga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Struga — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sileks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sileks — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sileks — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sileks — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sileks — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sileks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sileks — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Struga jest o 13% lepsza niż Sileks pod względem odsetku wygranych meczów.
| Struga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Strzelone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Sileks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.50 | 2.55 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 10% | 40% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Bregalnica Štip4-0
- 24.08.2026Lvs Shkendija1-2
- 16.08.2026Wvs Vardar Skopje1-0
- 09.08.2026Dvs Skopje1-1
- 25.07.2026Wvs Shkëndija Haraçinë3-0
- 23.05.2026Lvs Aresimi0-1
- 15.05.2026Lvs Vardar Skopje0-1
- 09.05.2026Lvs Shkendija1-3
- 03.05.2026Lvs Akademija Pandev0-1
- 27.04.2026Wvs Sileks2-0
- 28.08.2026Lvs Shkendija0-2
- 24.08.2026Lvs Vardar Skopje1-4
- 15.08.2026Wvs Skopje3-0
- 07.08.2026Dvs Shkëndija Haraçinë1-1
- 26.07.2026Wvs Bashkimi Kumanovo6-0
- 16.07.2026Lvs Dinamo Minsk0-1
- 09.07.2026Wvs Dinamo Minsk1-0
- 25.05.2026Lvs Makedonija GjP2-4
- 15.05.2026Lvs Aresimi0-1
- 09.05.2026Lvs Vardar Skopje1-2
Progi bramkowe
| Struga | Sileks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Struga | Sileks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Struga | Sileks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Struga | Sileks | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

