Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Podbrezová
Streaki - Podbrezová
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Podbrezová — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Podbrezová — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Podbrezová — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Podbrezová — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Zemplín Michalovce
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zemplín Michalovce — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zemplín Michalovce — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zemplín Michalovce — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zemplín Michalovce — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Zemplín Michalovce — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Podbrezová
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
Serie - Zemplín Michalovce
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zemplín Michalovce — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Zemplín Michalovce — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zemplín Michalovce — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Zemplín Michalovce — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zemplín Michalovce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Podbrezová jest o 13% lepsza niż Zemplín Michalovce pod względem odsetku wygranych meczów.
| Podbrezová | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.50 | 3.40 |
Strzelone | 1.50 | 2.30 | 1.90 |
Stracone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Zemplín Michalovce | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.80 | 3.10 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.05.2026Wvs Žilina2-0
- 09.05.2026Lvs Slovan Bratislava1-2
- 03.05.2026Lvs Spartak Trnava0-3
- 25.04.2026Wvs Zemplín Michalovce2-1
- 18.04.2026Lvs Dunajska Streda1-2
- 11.04.2026Lvs Žilina1-5
- 05.04.2026Lvs Spartak Trnava1-4
- 22.03.2026Lvs Slovan Bratislava0-2
- 14.03.2026Lvs Zemplín Michalovce0-1
- 08.03.2026Lvs Dunajska Streda1-2
- 16.05.2026Wvs Slovan Bratislava2-0
- 09.05.2026Wvs Dunajska Streda2-1
- 05.05.2026Lvs Žilina2-3
- 25.04.2026Lvs Podbrezová1-2
- 18.04.2026Lvs Spartak Trnava0-3
- 12.04.2026Lvs Dunajska Streda0-3
- 04.04.2026Wvs Žilina2-1
- 21.03.2026Wvs Spartak Trnava1-0
- 14.03.2026Wvs Podbrezová1-0
- 07.03.2026Lvs Slovan Bratislava1-3
Progi bramkowe
| Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (2/40) | 9.00 (1/20) | 9.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | 2.00 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 6 | 2 | 4 |
| Ogółem | Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.00 | 7.00 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Corners Against | 12 | 7 | 5 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Zemplín Michalovce notuje o 40% wyższy wynik niż Podbrezová pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.00 (2/2) | 5.00 (1/1) | 7.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 12 | 5 | 7 |
Highest in a Match | 7 | 5 | 7 |
Lowest in a Match | 5 | 5 | 7 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Podbrezová | Zemplín Michalovce | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

