Football Stats
Herb Žilina
ŽilinaŚr. pkt/mecz 1.25
Słowacja / Super Liga26 lipca 2026 17:00
Herb FK Košice
FK KošiceŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Žilina

4W — Žilina3D2W — FK Košice

Streaki - Žilina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Žilina — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Žilina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Žilina — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Žilina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Žilina — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Žilina — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Žilina — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Žilina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - FK Košice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Košice — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • FK Košice — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Žilina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Žilina — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - FK Košice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb ŽilinaŽilina44Herb FK KošiceFK Košice
22.02Herb FK KošiceFK Košice22Herb ŽilinaŽilina
04.10Herb ŽilinaŽilina41Herb FK KošiceFK Košice
10.05Herb FK KošiceFK Košice32Herb ŽilinaŽilina
23.04Herb ŽilinaŽilina00Herb FK KošiceFK Košice
08.02Herb ŽilinaŽilina02Herb FK KošiceFK Košice
21.09Herb FK KošiceFK Košice12Herb ŽilinaŽilina
25.11Herb ŽilinaŽilina10Herb FK KošiceFK Košice
19.08Herb FK KošiceFK Košice03Herb ŽilinaŽilina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Košice jest o 57% lepsza niż Žilina pod względem odsetku wygranych meczów.

ŽilinaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.80
2.60
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
FK KošiceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
2.90
3.10
Strzelone
2.10
1.40
1.75
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekŽilina vs FK Košice
1.40 gola/mecz
Žilina u siebie
1.40 gola/mecz
FK Košice na wyjeździe

Progi bramkowe

ŽilinaFK Košice
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemŽilinaFK Košice
Match Corners AVG
10.00 (1/40)
10.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemŽilinaFK Košice
Corners Earned Match
7.00
7.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
7
7

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FK Košice notuje o 43% wyższy wynik niż Žilina pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemŽilinaFK Košice
Match Cards AVG
4.00 (3/3)
3.50 (2/2)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
12
7
5
Highest in a Match
5
4
5
Lowest in a Match
3
3
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŽilinaFK Košice
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17