Football Stats
Herb Komárno
KomárnoŚr. pkt/mecz 1.15
Słowacja / Super Liga2 sierpnia 2026 19:00
Herb Spartak Trnava
Spartak TrnavaŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Komárno

0W — Komárno0D5W — Spartak Trnava

Streaki - Komárno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Komárno — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Komárno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Komárno — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Komárno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Komárno — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Komárno — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Komárno — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Komárno — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Komárno — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Komárno — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Komárno — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Komárno — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Komárno — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Komárno — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Komárno — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Komárno — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Streaki - Spartak Trnava

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spartak Trnava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Spartak Trnava — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Spartak Trnava — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Spartak Trnava — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — powyżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — poniżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Spartak Trnava — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Spartak Trnava — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Komárno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Komárno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Komárno — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Spartak Trnava

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Spartak Trnava — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Spartak Trnava — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb KomárnoKomárno12Herb Spartak TrnavaSpartak Trnava
29.11Herb Spartak TrnavaSpartak Trnava20Herb KomárnoKomárno
24.08Herb KomárnoKomárno14Herb Spartak TrnavaSpartak Trnava
09.11Herb KomárnoKomárno12Herb Spartak TrnavaSpartak Trnava
30.10Herb Spartak TrnavaSpartak Trnava32Herb KomárnoKomárno

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Spartak Trnava jest o 33% lepsza niż Komárno pod względem odsetku wygranych meczów.

KomárnoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Spartak TrnavaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Komárno jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Komárno u siebie
1.10 gola/mecz
Spartak Trnava na wyjeździe

Progi bramkowe

KomárnoSpartak Trnava
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Spartak Trnava notuje o 30% wyższy wynik niż Komárno pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKomárnoSpartak Trnava
Match Corners AVG
11.50 (2/40)
10.00 (1/20)
13.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKomárnoSpartak Trnava
Corners Earned Match
7.00
7.00
7.00
More Corners Than Opponent
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
14
7
7

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Spartak Trnava notuje o 20% wyższy wynik niż Komárno pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKomárnoSpartak Trnava
Match Cards AVG
5.50 (2/2)
5.00 (1/1)
6.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
11
5
6
Highest in a Match
6
5
6
Lowest in a Match
5
5
6

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKomárnoSpartak Trnava
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17