Football Stats
Herb Skalica
SkalicaŚr. pkt/mecz 1.75
Słowacja / Super Liga15 sierpnia 2026 18:00
Herb FK Košice
FK KošiceŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Skalica

4W — Skalica2D4W — FK Košice

Streaki - Skalica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Skalica — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Skalica — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Skalica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Skalica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Skalica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Skalica — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Skalica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Skalica — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Skalica — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Skalica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Skalica — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Skalica — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Skalica — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Skalica — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Skalica — powyżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)

Streaki - FK Košice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Košice — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Košice — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • FK Košice — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Skalica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Skalica — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Skalica — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Skalica — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Skalica — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Skalica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Skalica — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - FK Košice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb SkalicaSkalica24Herb FK KošiceFK Košice
05.05Herb SkalicaSkalica31Herb FK KošiceFK Košice
04.04Herb FK KošiceFK Košice20Herb SkalicaSkalica
07.02Herb FK KošiceFK Košice31Herb SkalicaSkalica
20.09Herb SkalicaSkalica10Herb FK KošiceFK Košice
08.12Herb FK KošiceFK Košice11Herb SkalicaSkalica
31.08Herb SkalicaSkalica00Herb FK KošiceFK Košice
11.05Herb SkalicaSkalica10Herb FK KošiceFK Košice
13.04Herb FK KošiceFK Košice12Herb SkalicaSkalica
23.02Herb FK KošiceFK Košice21Herb SkalicaSkalica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

SkalicaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
20%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
FK KošiceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
2.20
1.80
2.00
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Skalica jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Skalica u siebie
1.80 gola/mecz
FK Košice na wyjeździe

Progi bramkowe

SkalicaFK Košice
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Skalica notuje o 25% wyższy wynik niż FK Košice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSkalicaFK Košice
Match Corners AVG
11.67 (3/40)
12.50 (2/20)
10.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSkalicaFK Košice
Corners Earned Match
8.00
8.50
7.00
More Corners Than Opponent
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Corners Earned
24
17
7

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Skalica notuje o 30% wyższy wynik niż FK Košice pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSkalicaFK Košice
Match Cards AVG
6.00 (3/3)
6.50 (2/2)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
18
13
5
Highest in a Match
7
7
5
Lowest in a Match
5
6
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSkalicaFK Košice
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17