Football Stats
Herb FK Košice
FK KošiceŚr. pkt/mecz 2.00
Słowacja / Super Liga22 sierpnia 2026 20:30
Herb Slovan Bratislava
Slovan BratislavaŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy FK Košice

Streaki - FK Košice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FK Košice — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • FK Košice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Košice — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FK Košice — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FK Košice — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FK Košice — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FK Košice — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FK Košice — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Streaki - Slovan Bratislava

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slovan Bratislava — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slovan Bratislava — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slovan Bratislava — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Slovan Bratislava — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Slovan Bratislava — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Slovan Bratislava — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)

Serie - FK Košice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Košice — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 1.5 gola w meczu w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — przegrywa 2. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Košice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Slovan Bratislava

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slovan Bratislava — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Bratislava — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Bratislava — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Bratislava — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb FK KošiceFK Košice12Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava
06.12Herb FK KošiceFK Košice20Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava
31.08Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava32Herb FK KošiceFK Košice
17.05Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava10Herb FK KošiceFK Košice
09.03Herb FK KošiceFK Košice23Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava
22.11Herb FK KošiceFK Košice11Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava
17.08Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava21Herb FK KošiceFK Košice
29.10Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava40Herb FK KošiceFK Košice
29.07Herb FK KošiceFK Košice00Herb Slovan BratislavaSlovan Bratislava

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slovan Bratislava jest o 17% lepsza niż FK Košice pod względem odsetku wygranych meczów.

FK KošiceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.30
3.90
3.60
Strzelone
2.20
2.10
2.15
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Slovan BratislavaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
90%
70%
Śr. goli/mecz
2.40
2.60
2.50
Strzelone
1.70
2.10
1.90
Stracone
0.70
0.50
0.60
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

FK Košice jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
FK Košice u siebie
2.10 gola/mecz
Slovan Bratislava na wyjeździe

Progi bramkowe

FK KošiceSlovan Bratislava
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FK Košice notuje o 100% wyższy wynik niż Slovan Bratislava pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFK KošiceSlovan Bratislava
Match Corners AVG
6.67 (3/40)
10.00 (1/20)
5.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Over 9.5 Corners
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFK KošiceSlovan Bratislava
Corners Earned Match
6.25
7.00
6.00
More Corners Than Opponent
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Over 5.5 Corners Earned
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Over 6.5 Corners Earned
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Corners Earned
25
7
18

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FK Košice notuje o 11% wyższy wynik niż Slovan Bratislava pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFK KošiceSlovan Bratislava
Match Cards AVG
4.67 (3/3)
5.00 (1/1)
4.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Total Cards
14
5
9
Highest in a Match
5
5
5
Lowest in a Match
4
5
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFK KošiceSlovan Bratislava
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17