Football Stats
Herb Ružomberok
RužomberokŚr. pkt/mecz 0.85
Słowacja / Super Liga22 sierpnia 2026 18:00
Herb Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská BystricaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Ružomberok

Streaki - Ružomberok

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ružomberok — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ružomberok — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ružomberok — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Ružomberok — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ružomberok — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ružomberok — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ružomberok — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Ružomberok — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Ružomberok — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Ružomberok — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Ružomberok — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Ružomberok — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Ružomberok — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Ružomberok — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Ružomberok — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Ružomberok — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)

Streaki - Dukla Banská Bystrica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dukla Banská Bystrica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dukla Banská Bystrica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dukla Banská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dukla Banská Bystrica — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dukla Banská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ružomberok

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ružomberok — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ružomberok — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ružomberok — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ružomberok — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ružomberok — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ružomberok — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Serie - Dukla Banská Bystrica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dukla Banská Bystrica — przegrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Banská Bystrica — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Banská Bystrica — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Banská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Banská Bystrica — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb RužomberokRužomberok01Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
04.05Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica02Herb RužomberokRužomberok
06.04Herb RužomberokRužomberok12Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
26.10Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica21Herb RužomberokRužomberok
28.07Herb RužomberokRužomberok11Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
10.12Herb RužomberokRužomberok21Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
01.09Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica11Herb RužomberokRužomberok
22.10Herb RužomberokRužomberok11Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
06.08Herb Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica23Herb RužomberokRužomberok

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dukla Banská Bystrica jest o 167% lepsza niż Ružomberok pod względem odsetku wygranych meczów.

RužomberokDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.30
0.40
0.85
Stracone
1.30
2.30
1.80
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Dukla Banská BystricaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
2.20
3.10
Strzelone
2.50
0.70
1.60
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Ostatnie 10 meczów

Ružomberok jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Ružomberok u siebie
0.70 gola/mecz
Dukla Banská Bystrica na wyjeździe

Progi bramkowe

RužomberokDukla Banská Bystrica
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRužomberokDukla Banská Bystrica
Match Corners AVG
13.00 (1/40)
13.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRužomberokDukla Banská Bystrica
Corners Earned Match
5.00
5.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
5
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRužomberokDukla Banská Bystrica
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRužomberokDukla Banská Bystrica
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17