Football Stats
Herb Žilina
ŽilinaŚr. pkt/mecz 1.60
Słowacja / Super Liga5 września 2026 18:00
Herb Podbrezová
PodbrezováŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Žilina

4W — Žilina4D2W — Podbrezová

Streaki - Žilina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Žilina — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Žilina — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Žilina — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Žilina — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Žilina — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Žilina — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Žilina — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Žilina — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Žilina — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Žilina — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Podbrezová

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Podbrezová — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Podbrezová — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Podbrezová — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Podbrezová — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Podbrezová — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Podbrezová — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Podbrezová — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Podbrezová — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Podbrezová — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Podbrezová — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Podbrezová — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Žilina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Žilina — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Žilina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Podbrezová

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Podbrezová — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbrezová — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Podbrezová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb ŽilinaŽilina02Herb PodbrezováPodbrezová
11.04Herb PodbrezováPodbrezová15Herb ŽilinaŽilina
30.11Herb PodbrezováPodbrezová20Herb ŽilinaŽilina
24.08Herb ŽilinaŽilina30Herb PodbrezováPodbrezová
19.04Herb PodbrezováPodbrezová11Herb ŽilinaŽilina
08.03Herb ŽilinaŽilina00Herb PodbrezováPodbrezová
26.10Herb ŽilinaŽilina22Herb PodbrezováPodbrezová
27.07Herb PodbrezováPodbrezová00Herb ŽilinaŽilina
20.04Herb PodbrezováPodbrezová12Herb ŽilinaŽilina
09.03Herb ŽilinaŽilina32Herb PodbrezováPodbrezová

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Žilina jest o 11% lepsza niż Podbrezová pod względem odsetku wygranych meczów.

ŽilinaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
3.30
3.40
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
PodbrezováDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.50
3.70
3.60
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Podbrezová jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Žilina u siebie
1.90 gola/mecz
Podbrezová na wyjeździe

Progi bramkowe

ŽilinaPodbrezová
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemŽilinaPodbrezová
Match Corners AVG
9.00 (1/40)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemŽilinaPodbrezová
Corners Earned Match
2.00
2.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
2
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Podbrezová notuje o 43% wyższy wynik niż Žilina pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemŽilinaPodbrezová
Match Cards AVG
4.00 (3/3)
3.50 (2/2)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
12
7
5
Highest in a Match
5
4
5
Lowest in a Match
3
3
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŽilinaPodbrezová
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dunajska Streda5410132.60
2Spartak Trnava6411132.17
3Žilina6411132.17
5Podbrezová6312101.67
7Skalica621371.17
8FK Košice513161.20
9AS Trencin512251.00
11Komárno603330.50
12Ružomberok601510.17