Football Stats
Herb Gorno Lisiče
Gorno LisičeŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Makedonija GjP
Makedonija GjPŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Gorno Lisiče

Streaki - Gorno Lisiče

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gorno Lisiče — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Gorno Lisiče — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Gorno Lisiče — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gorno Lisiče — nie wygrywa 1. połowę (2/2, 100%)
  • Gorno Lisiče — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (2/2, 100%)
  • Gorno Lisiče — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Makedonija GjP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Makedonija GjP — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Makedonija GjP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Makedonija GjP — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Makedonija GjP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Gorno Lisiče

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Makedonija GjP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Makedonija GjP — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Makedonija GjP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Gorno LisičeGorno Lisiče01Herb Makedonija GjPMakedonija GjP
12.05Herb Makedonija GjPMakedonija GjP40Herb Gorno LisičeGorno Lisiče
18.11Herb Makedonija GjPMakedonija GjP30Herb Gorno LisičeGorno Lisiče
23.09Herb Gorno LisičeGorno Lisiče21Herb Makedonija GjPMakedonija GjP

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gorno Lisiče jest o 60% lepsza niż Makedonija GjP pod względem odsetku wygranych meczów.

Gorno LisičeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
3.50
2.85
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.70
2.60
1.65
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Makedonija GjPDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
3.10
3.00
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Gorno Lisiče jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Gorno Lisiče u siebie
1.20 gola/mecz
Makedonija GjP na wyjeździe

Progi bramkowe

Gorno LisičeMakedonija GjP
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (1/2)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (1/2)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (1/2)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (2/2)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGorno LisičeMakedonija GjP
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Belasica321072.33
3Ohrid220063.00
4FK Rabotnicki220063.00
5Pelister312051.67
6Teteks211042.00
8Kamjani311141.33
9Makedonija GjP311141.33
10Kozuv Gevgelija310231.00
11Novaci301210.33
12Osogovo301210.33
13Gorno Lisiče300300.00
14Shkupi 1927300300.00