Football Stats
Herb FK Rabotnicki
FK RabotnickiŚr. pkt/mecz 1.60
Herb Akademija Pandev
Akademija PandevŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FK Rabotnicki

Streaki - FK Rabotnicki

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Rabotnicki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Rabotnicki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FK Rabotnicki — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FK Rabotnicki — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FK Rabotnicki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FK Rabotnicki — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FK Rabotnicki — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Akademija Pandev

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Akademija Pandev — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Akademija Pandev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Akademija Pandev — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Akademija Pandev — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - FK Rabotnicki

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Rabotnicki — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Rabotnicki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Akademija Pandev

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Akademija Pandev — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Akademija Pandev — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Akademija Pandev — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb Akademija PandevAkademija Pandev22Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
20.02Herb Akademija PandevAkademija Pandev34Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
28.09Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki34Herb Akademija PandevAkademija Pandev
17.05Herb Akademija PandevAkademija Pandev32Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
03.12Herb Akademija PandevAkademija Pandev13Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
22.09Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki11Herb Akademija PandevAkademija Pandev
31.03Herb Akademija PandevAkademija Pandev21Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
03.12Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki10Herb Akademija PandevAkademija Pandev
02.09Herb Akademija PandevAkademija Pandev00Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki
09.04Herb Akademija PandevAkademija Pandev00Herb FK RabotnickiFK Rabotnicki

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Rabotnicki jest o 43% lepsza niż Akademija Pandev pod względem odsetku wygranych meczów.

FK RabotnickiDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.80
3.30
Strzelone
1.60
2.00
1.80
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Akademija PandevDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.20
2.55
Strzelone
1.80
0.80
1.30
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

FK Rabotnicki jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
FK Rabotnicki u siebie
0.80 gola/mecz
Akademija Pandev na wyjeździe

Progi bramkowe

FK RabotnickiAkademija Pandev
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFK RabotnickiAkademija Pandev
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Belasica321072.33
3Ohrid220063.00
4FK Rabotnicki220063.00
5Pelister312051.67
6Teteks211042.00
8Kamjani311141.33
9Makedonija GjP311141.33
10Kozuv Gevgelija310231.00
11Novaci301210.33
12Osogovo301210.33
13Gorno Lisiče300300.00
14Shkupi 1927300300.00