Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Brasiliense
Streaki - Brasiliense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brasiliense — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Brasiliense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Brasiliense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Brasiliense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brasiliense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brasiliense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Brasiliense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Goiatuba EC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Goiatuba EC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Goiatuba EC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Goiatuba EC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Goiatuba EC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Goiatuba EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Brasiliense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brasiliense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brasiliense — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brasiliense — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Goiatuba EC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Goiatuba EC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goiatuba EC — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goiatuba EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brasiliense jest o 11% lepsza niż Goiatuba EC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Brasiliense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Goiatuba EC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Wvs Primavera MG2-1
- 31.05.2026Dvs Luverdense1-1
- 24.05.2026Wvs Inhumas1-0
- 16.05.2026Lvs Gama2-3
- 09.05.2026Lvs Aparecidense1-2
- 03.05.2026Dvs Aparecidense1-1
- 26.04.2026Dvs Gama1-1
- 18.04.2026Wvs Inhumas1-0
- 11.04.2026Dvs Luverdense0-0
- 05.04.2026Dvs Primavera MG1-1
- 07.06.2026Wvs CEOV Operário1-0
- 30.05.2026Dvs Ceilândia1-1
- 23.05.2026Dvs Capital Brasilia1-1
- 16.05.2026Lvs Mixto0-2
- 09.05.2026Dvs União Rondonópolis0-0
- 02.05.2026Wvs União Rondonópolis5-1
- 25.04.2026Wvs Mixto1-0
- 19.04.2026Wvs Capital Brasilia1-0
- 11.04.2026Wvs Ceilândia1-0
- 05.04.2026Dvs CEOV Operário2-2
Progi bramkowe
| Brasiliense | Goiatuba EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Brasiliense | Goiatuba EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Brasiliense | Goiatuba EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Brasiliense | Goiatuba EC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

