Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Ceilândia
Streaki - Ceilândia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ceilândia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ceilândia — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ceilândia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Ceilândia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ceilândia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ceilândia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Luverdense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Luverdense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Luverdense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Luverdense — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Luverdense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Luverdense — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Luverdense — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Luverdense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Luverdense — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Luverdense — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Luverdense — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Luverdense — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Luverdense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Luverdense — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Luverdense — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Luverdense — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Ceilândia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ceilândia — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceilândia — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ceilândia — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ceilândia — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Ceilândia — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceilândia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Luverdense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Luverdense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Luverdense — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Luverdense jest o 17% lepsza niż Ceilândia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ceilândia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.50 | 2.00 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Luverdense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.20 | 2.00 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 0.50 | 1.60 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Dvs Mixto1-1
- 30.05.2026Dvs Goiatuba EC1-1
- 23.05.2026Wvs União Rondonópolis3-2
- 16.05.2026Lvs Capital Brasilia1-2
- 09.05.2026Lvs CEOV Operário0-1
- 03.05.2026Wvs CEOV Operário1-0
- 25.04.2026Lvs Capital Brasilia1-2
- 18.04.2026Wvs União Rondonópolis1-0
- 11.04.2026Lvs Goiatuba EC0-1
- 05.04.2026Dvs Mixto0-0
- 07.06.2026Wvs Inhumas4-0
- 31.05.2026Dvs Brasiliense1-1
- 24.05.2026Wvs Aparecidense1-0
- 17.05.2026Lvs Primavera MG0-1
- 09.05.2026Lvs Gama1-2
- 02.05.2026Lvs Gama0-4
- 25.04.2026Dvs Primavera MG1-1
- 18.04.2026Wvs Aparecidense1-0
- 11.04.2026Dvs Brasiliense0-0
- 04.04.2026Wvs Inhumas2-1
Progi bramkowe
| Ceilândia | Luverdense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Ceilândia | Luverdense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Ceilândia | Luverdense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ceilândia | Luverdense | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.30 (20/20) | — | 4.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Total Cards | 86 | — | 86 |
Highest in a Match | 10 | — | 10 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ceilândia | Luverdense | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

