Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Independiente FSJ
Streaki - Independiente FSJ
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Independiente FSJ — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Independiente FSJ — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Independiente FSJ — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Independiente FSJ — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Independiente FSJ — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Independiente FSJ — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Independiente FSJ — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cianorte
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cianorte — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cianorte — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cianorte — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cianorte — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cianorte — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Cianorte — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Cianorte — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Cianorte — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Independiente FSJ
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Independiente FSJ — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — poniżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — poniżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Independiente FSJ — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Cianorte
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cianorte — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cianorte jest o 29% lepsza niż Independiente FSJ pod względem odsetku wygranych meczów.
| Independiente FSJ | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 0.30 | 1.20 | 0.75 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
| Cianorte | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.80 | 2.15 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Dvs Marcílio Dias0-0
- 31.05.2026Lvs Sao Jose0-1
- 24.05.2026Dvs Brasil DE Pelotas0-0
- 19.05.2026Lvs Azuriz0-1
- 09.05.2026Dvs Blumenau0-0
- 02.05.2026Wvs Blumenau1-0
- 26.04.2026Wvs Azuriz1-0
- 19.04.2026Lvs Brasil DE Pelotas0-2
- 11.04.2026Wvs Sao Jose1-0
- 05.04.2026Dvs Marcílio Dias0-0
- 07.06.2026Wvs Guarany de Bagé1-0
- 31.05.2026Lvs Santa Catarina1-3
- 23.05.2026Dvs Joinville0-0
- 17.05.2026Wvs Cascavel1-0
- 10.05.2026Lvs São Luiz0-1
- 07.05.2026Lvs America Mineiro2-3
- 03.05.2026Wvs São Luiz1-0
- 26.04.2026Wvs Cascavel1-0
- 19.04.2026Lvs Joinville1-2
- 11.04.2026Lvs Santa Catarina0-1
Progi bramkowe
| Independiente FSJ | Cianorte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Independiente FSJ | Cianorte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Independiente FSJ | Cianorte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Independiente FSJ | Cianorte | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.00 (1/1) | — | 7.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 7 | — | 7 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 7 | — | 7 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Independiente FSJ | Cianorte | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

