Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Gama
Streaki - Gama
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gama — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Gama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gama — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gama — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gama — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gama — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gama — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Gama — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Gama — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
Streaki - Mixto
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mixto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mixto — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mixto — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mixto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mixto — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mixto — poniżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Mixto — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Mixto — poniżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Mixto — poniżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Mixto — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Mixto — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Serie - Gama
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gama — jest niepokonany w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Gama — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Gama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Mixto
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mixto — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mixto — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mixto — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mixto — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mixto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gama jest o 175% lepsza niż Mixto pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gama | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.30 | 2.85 |
Strzelone | 2.30 | 1.40 | 1.85 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Mixto | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.06.2026Wvs Mixto2-1
- 07.06.2026Dvs Aparecidense2-2
- 31.05.2026Wvs Inhumas2-0
- 23.05.2026Wvs Primavera MG4-0
- 16.05.2026Wvs Brasiliense3-2
- 09.05.2026Wvs Luverdense2-1
- 02.05.2026Wvs Luverdense4-0
- 26.04.2026Dvs Brasiliense1-1
- 19.04.2026Wvs Primavera MG1-0
- 11.04.2026Wvs Inhumas2-0
- 20.06.2026Lvs Gama1-2
- 07.06.2026Dvs Ceilândia1-1
- 30.05.2026Dvs União Rondonópolis2-2
- 23.05.2026Dvs CEOV Operário1-1
- 16.05.2026Wvs Goiatuba EC2-0
- 09.05.2026Lvs Capital Brasilia0-1
- 02.05.2026Dvs Capital Brasilia1-1
- 25.04.2026Lvs Goiatuba EC0-1
- 18.04.2026Wvs CEOV Operário1-0
- 11.04.2026Dvs União Rondonópolis2-2
Progi bramkowe
| Gama | Mixto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Gama | Mixto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Gama | Mixto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Gama | Mixto | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 17.00 (1/40) | — | 17.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 11.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 12.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 13.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 14.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gama | Mixto | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 11.00 | — | 11.00 |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Corners Earned | 11 | — | 11 |
| Ogółem | Gama | Mixto | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.00 | — | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Corners Against | 6 | — | 6 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gama notuje o 800% wyższy wynik niż Mixto pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gama | Mixto | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.67 (3/3) | 9.00 (1/1) | 1.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Total Cards | 11 | 9 | 2 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 1 |
Lowest in a Match | 1 | 9 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gama | Mixto | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

