Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Marcílio Dias
Streaki - Marcílio Dias
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Marcílio Dias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Marcílio Dias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Marcílio Dias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Marcílio Dias — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Marcílio Dias — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Cascavel
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cascavel — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cascavel — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cascavel — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cascavel — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cascavel — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cascavel — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cascavel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cascavel — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Marcílio Dias
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Marcílio Dias — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Marcílio Dias — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Marcílio Dias — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Cascavel
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cascavel — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cascavel — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cascavel — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Marcílio Dias | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Cascavel | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Dvs Cascavel2-2
- 07.06.2026Dvs Independiente FSJ0-0
- 01.06.2026Lvs Azuriz0-1
- 24.05.2026Dvs Sao Jose1-1
- 16.05.2026Wvs Blumenau1-0
- 09.05.2026Wvs Brasil DE Pelotas4-1
- 02.05.2026Wvs Brasil DE Pelotas1-0
- 25.04.2026Lvs Blumenau0-1
- 18.04.2026Wvs Sao Jose2-1
- 11.04.2026Dvs Azuriz0-0
- 21.06.2026Dvs Marcílio Dias2-2
- 07.06.2026Lvs Santa Catarina0-1
- 31.05.2026Dvs São Luiz0-0
- 24.05.2026Wvs Guarany de Bagé4-0
- 17.05.2026Lvs Cianorte0-1
- 10.05.2026Wvs Joinville1-0
- 02.05.2026Dvs Joinville1-1
- 26.04.2026Lvs Cianorte0-1
- 19.04.2026Wvs Guarany de Bagé2-0
- 11.04.2026Dvs São Luiz0-0
Progi bramkowe
| Marcílio Dias | Cascavel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Marcílio Dias | Cascavel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Marcílio Dias | Cascavel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Marcílio Dias | Cascavel | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

