Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy XV de Piracicaba
Streaki - XV de Piracicaba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- XV de Piracicaba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- XV de Piracicaba — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- XV de Piracicaba — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- XV de Piracicaba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- XV de Piracicaba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- XV de Piracicaba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- XV de Piracicaba — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- XV de Piracicaba — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- XV de Piracicaba — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - América RJ
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- América RJ — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
- América RJ — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
- América RJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- América RJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
- América RJ — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (4/5, 80%)
Serie - XV de Piracicaba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 XV de Piracicaba — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 XV de Piracicaba — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - América RJ
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 América RJ — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 América RJ — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 América RJ — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 América RJ — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 América RJ — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. XV de Piracicaba jest o 11% lepsza niż América RJ pod względem odsetku wygranych meczów.
| XV de Piracicaba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.10 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 1.70 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| América RJ | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 20% | 27% |
Śr. goli/mecz | 2.17 | 4.20 | 3.09 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.09 |
Stracone | 1.17 | 3.00 | 2.00 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 33% | 0% | 18% |
Nie strzelił % | 33% | 40% | 36% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.06.2026Dvs América RJ1-1
- 07.06.2026Lvs Nova Iguaçu0-1
- 30.05.2026Dvs Noroeste1-1
- 23.05.2026Dvs Velo Clube1-1
- 16.05.2026Wvs CFRJ / Maricá2-1
- 09.05.2026Wvs Sampaio Corrêa RJ1-0
- 02.05.2026Dvs Sampaio Corrêa RJ1-1
- 25.04.2026Wvs CFRJ / Maricá1-0
- 18.04.2026Dvs Velo Clube1-1
- 11.04.2026Dvs Noroeste2-2
- 20.06.2026Dvs XV de Piracicaba1-1
- 06.06.2026Wvs Água Santa1-0
- 30.05.2026Dvs Portuguesa RJ2-2
- 23.05.2026Lvs Portuguesa1-4
- 16.05.2026Wvs Madureira3-1
- 09.05.2026Lvs Pouso Alegre0-3
- 02.05.2026Dvs Pouso Alegre0-0
- 25.04.2026Wvs Madureira3-2
- 18.04.2026Dvs Portuguesa1-1
- 11.04.2026Lvs Portuguesa RJ0-4
Progi bramkowe
| XV de Piracicaba | América RJ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (5/5) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 100% (5/5) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 80% (4/5) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (2/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
| XV de Piracicaba | América RJ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (2/5) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (2/5) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
| XV de Piracicaba | América RJ | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 100% (5/5) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (2/5) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (1/5) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (6/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 73% (8/11) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | XV de Piracicaba | América RJ | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/31) | 0% (0/20) | 9% (1/11) |
Under 1.5 | 23% (7/31) | 25% (5/20) | 18% (2/11) |
Under 2.5 | 52% (16/31) | 60% (12/20) | 36% (4/11) |
Under 3.5 | 68% (21/31) | 80% (16/20) | 45% (5/11) |
Under 4.5 | 84% (26/31) | 85% (17/20) | 82% (9/11) |
Under 5.5 | 97% (30/31) | 95% (19/20) | 100% (11/11) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

