Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Trem
Streaki - Trem
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Trem — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Trem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Trem — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Trem — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Trem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Trem — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Trem — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Trem — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Trem — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Trem — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Trem — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Trem — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Trem — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
Streaki - Sampaio Correa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sampaio Correa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sampaio Correa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sampaio Correa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sampaio Correa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sampaio Correa — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Sampaio Correa — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Sampaio Correa — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Sampaio Correa — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Sampaio Correa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Sampaio Correa — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Sampaio Correa — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sampaio Correa — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sampaio Correa — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Sampaio Correa — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Trem
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Trem — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Trem — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Sampaio Correa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sampaio Correa — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — powyżej 2.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sampaio Correa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Trem jest o 67% lepsza niż Sampaio Correa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Trem | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.50 | 3.00 |
Strzelone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Sampaio Correa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Sampaio Correa2-0
- 06.06.2026Wvs Águia de Marabá2-0
- 31.05.2026Lvs Tuna Luso0-1
- 23.05.2026Wvs Tocantinópolis4-1
- 17.05.2026Wvs Oratório4-2
- 10.05.2026Lvs Imperatriz0-4
- 04.05.2026Wvs Imperatriz2-1
- 26.04.2026Wvs Oratório2-0
- 19.04.2026Wvs Tocantinópolis1-0
- 12.04.2026Dvs Tuna Luso3-3
Progi bramkowe
| Trem | Sampaio Correa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Trem | Sampaio Correa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Trem | Sampaio Correa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sampaio Correa notuje o 220% wyższy wynik niż Trem pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Trem | Sampaio Correa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.19 (21/21) | 2.00 (1/1) | 6.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (19/21) | 0% (0/1) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 81% (17/21) | 0% (0/1) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 81% (17/21) | 0% (0/1) | 85% (17/20) |
Over 5.5 Cards | 67% (14/21) | 0% (0/1) | 70% (14/20) |
Over 6.5 Cards | 48% (10/21) | 0% (0/1) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Cards | 29% (6/21) | 0% (0/1) | 30% (6/20) |
Total Cards | 130 | 2 | 128 |
Highest in a Match | 12 | 2 | 12 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Trem | Sampaio Correa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

