Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Bulawayo Chiefs
Streaki - Bulawayo Chiefs
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Bulawayo Chiefs — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Bulawayo Chiefs — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Bulawayo Chiefs — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Bulawayo Chiefs — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Agama
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Agama — nie wygrywa 1. połowę (14/18, 78%)
Serie - Bulawayo Chiefs
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bulawayo Chiefs — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bulawayo Chiefs — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bulawayo Chiefs — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Bulawayo Chiefs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Agama
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Agama — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bulawayo Chiefs jest o 36% lepsza niż Agama pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bulawayo Chiefs | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.70 | 2.10 |
Strzelone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 10% | 35% |
| Agama | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 22% | 11% |
Śr. goli/mecz | 1.67 | 2.22 | 1.94 |
Strzelone | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
Stracone | 1.00 | 1.56 | 1.28 |
BTTS % | 56% | 33% | 44% |
Czyste konto % | 33% | 22% | 28% |
Nie strzelił % | 44% | 44% | 44% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Highlanders1-2
- 09.06.2026Dvs TelOne1-1
- 05.06.2026Lvs Hunters1-3
- 01.06.2026Dvs Manica Diamonds0-0
- 23.05.2026Lvs Ngezi Platinum2-4
- 16.05.2026Lvs Hardrock0-2
- 13.05.2026Dvs Triangle United2-2
- 09.05.2026Dvs Herentals2-2
- 02.05.2026Wvs CAPS United1-0
- 25.04.2026Wvs Chicken Inn2-0
- 14.06.2026Dvs CAPS United0-0
- 11.06.2026Lvs Highlanders0-1
- 06.06.2026Dvs Chicken Inn0-0
- 31.05.2026Wvs TelOne1-0
- 23.05.2026Dvs Kariba1-1
- 16.05.2026Wvs Hunters1-0
- 13.05.2026Lvs Scotland Mabvuku1-2
- 09.05.2026Lvs Manica Diamonds1-3
- 02.05.2026Dvs Platinum0-0
- 25.04.2026Dvs Ngezi Platinum2-2
Progi bramkowe
| Bulawayo Chiefs | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (9/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 44% (8/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
| Bulawayo Chiefs | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 44% (8/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
| Bulawayo Chiefs | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 44% (8/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bulawayo Chiefs | Agama | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/38) | 20% (4/20) | 17% (3/18) |
Under 1.5 | 39% (15/38) | 35% (7/20) | 44% (8/18) |
Under 2.5 | 63% (24/38) | 65% (13/20) | 61% (11/18) |
Under 3.5 | 82% (31/38) | 80% (16/20) | 83% (15/18) |
Under 4.5 | 97% (37/38) | 95% (19/20) | 100% (18/18) |
Under 5.5 | 97% (37/38) | 95% (19/20) | 100% (18/18) |

